معجون دوسین چیست و چه فوایدی دارد ؟

معجون دوسین چیست و چه فوایدی دارد ؟

بسیاری از واژه ها نمی توانند معنا و مفهوم خاصی را به ذهنمان برسانند ، اما بهتر است برای تغییر رژیم غذایی و سبک زندگی کافی باشند .  درواقع دوسین یکی از این واژه های نامفهوم است. شاید برای اولین بار که این واژه به گوشتان می خورد ، بسیار تعجب کنید . مصرف مواد طبیعی بسیار بهتر از مواد شیمیایی است و به راحتی می تواند در حفظ سلامتی ما مفید باشند و بیماری های مختلفی را می توانیم از این طریق درمان کنیم . در این مقاله بیشتر با معجون دوسین و فواید آن آشنا می شویم .

دوسین ترکیبی از دو ماده غذایی طبیعی و پرخاصیت است که در گذشته مردان قدیمی ایران از آن برای طب سنتی استفاده می کردند . بسیاری از مردم به ترکیب این دو ماده مقوی ، دوسین یا معجون ایرانی می نامند . این دوماده به تنهایی خواص بسیار زیادی برای درمان بیماری ها و سلامت بدن دارند و هنگامی که با هم ترکیب می شوند ، خواص شگفت انگیزی را به بدن ما می رسانند . دوسین یک معجون فوق العاده مقوی است و خواص بسیار زیادی برای سلامتی ما دارد . اما ترکیب دوسین چیست و چه فوایدی دارد ؟ از چه ماده ای در ترکیبات دوسین استفاده شده است ؟ برای پیشگیری از بیماری ها و درمان بسیاری از بیماری های مختلف ضروری است که با دوسین بیشتر آشنا شوید و آن را در روتین غذایی خود قرار دهید .

معجون دوسین چیست و چه فوایدی دارد ؟

مواد تشکیل دهنده دوسین چیست ؟

در واقع دوسین از دو ماده مقوی همچون عسل طبیعی و سیاه دانه نیم کوب شده تهیه می شود و ترکیباتی غیر این دو ماده ندارد . تهیه کردن دوسین کار بسیار راحتی بوده و تنها کافی است میزان عسل و سیاه دانه تعیین شده را با هم ترکیب کنید و معجون آماده می شود . برای تهیه کردن دوسین نسبت ترکیب عسل و سیاه دانه ، 3 به 1 است. یعنی به ازای هر 3 قاشق عسل طبیعی یک قاشق سیاه دانه نیم کوب شده در این ترکیب باید اضافه کنید . بهتر است هنگام خرید عسل طبیعی از کندوک از عسل خام یا عسل سیاهدانه برای تهیه معجون خود استفاده کنید .

نتایج تحقیقات نشان می دهند که دوسین خواصی بسیار زیادی دارد و اگر می خواهید از این دو ماده تاثیرات زیادی بگیرید ، به جای اینکه جداگانه آن ها را مصرف کنید بهتر است این دو ماده را باهم ترکیب کنید . دوسین برای درمان بیماری ها معجزه می کند و برای تقویت سیستم دفاعی بدن بسیار خوب عمل می کند . هنگام درست کردن دوسین باید به این نکته توجه داشته باشید که تنها عسلی که می تواند برای تهیه این معجون مفید باشد ، عسل خام است . عسلی که استفاده می کنید به هیچ وجه نباید تقلبی باشد یا حرارت دیده باشد ، به همین دلیل می توانید به کندوک برای خرید عسل طبیعی اعتماد کنید . همچنین توجه داشته باشید که بهتر است از سیاهدانه اصل و با کیفیت استفاده کنید و حتما سیاهدانه قبل از اضافه شدن به عسل، نیم کوب شده باشد. نکته حیاتی در مورد ترکیب عسل و سیاهدانه این است که نباید سیاهدانه را به پودر تبدیل کنید ، زیرا سیاهدانه ای که پودر شده باشد می تواند سمی تولید کند و این سم برای بدن ما بسیار خطرناک است . به همین دلیل توصیه می شود همزمان که سیاه دانه را آسیاب می کنید آن را در عسل ترکیب کنید . بهتر است از سیاه دانه آسیاب یا نیم کوب شده برای ترکیب دوسین استفاده کنید .

خواص دوسین را برای حفظ سلامتی بدن بشناسید !

این معجون ایرانی دارای خواص بسیار زیادی است و از بدن ما در برابر بسیاری از بیماری ها محافظت می کند و بیماری هایی که به آنها دچار شده ایم را به خوبی درمان می کند . هرچه بیشتر با خواص این معجون ایرانی عسل و سیاهدانه آشنا شوید، بهتر به این موضوع پی خواهید برد که دوسین یک ترکیب فوق العاده عالی و معجزه آسا برای درمان بیماری های مختلف در بدن انسان است. به همین دلیل بسیاری از مردم قدیم معتقدند که عسل را با سیاهدانه مصرف کنید .

تقویت سیستم ایمنی بدن

یکی از مهمترین خواص دوسین می توان به تقویت سیستم ایمنی بدن اشاره کرد. عسل سرشار از آنتی اکسیدان است و در ترکیب با ساهدانه باعث تقویت سیستم ایمنی بدن می شود و برای پیشگیری از بسیاری از بیماری ها به صورت حرفه ای عمل می کند .

از بین برنده جوش و آکنه

دوسین یک ماده عالی برای برطرف کردن جوش های بلغمی بوده و کافی است به صورت روزانه این ترکیب را بر روی پوست خود بمالید تا جوش های بلغمی به مرور از بین بروند. بسیاری از افراد در طب سنتی بر این باورند که دوسین می تواند به عنوان ماده ای موثر برای برطرف کردن لک پوست نیز مورد استفاده قرار گیرد.

تقویت قوای بارداری و تقویت اسپرم ها

این معجون ایرانی برای مردانی که با مشکلات ناباروری و ضعف اسپرم درگیر هستند، بسیار مفید است . سیاه دانه برای تقویت قوای جنسی مردان بسیار مفید عمل می کند و با سرعت بخشیدن و تقویت اسپرم ها باعث بالا بردن قدرت باروری در مردان می شود . همچنین دوسین یکی از مواد غذایی طبیعی برطرف کننده سردمزاجی جنسی در بانوان است و باعث افزایش میل جنسی می شود.

بهبود سرماخوردگی

عسل به تنهایی می تواند علایم سرماخوردگی را به حداقل برساند ، اما اگر سرماخوردگی شدید گرفته اید و سرفه می کنید،  به شما توصیه می کنیم معجون دوسین را برای درمان این بیماری مصرف نمایید و سیاه دانه برای سرماخوردگی بسیار مفید است و هنگامی که با عسل طبیعی ترکیب می شود ، معجره می کند . این ترکیب با ویروس های بدن مقابله کرده و بدن را از عفونت پاک می کند .

کندوک
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه + 6 =