سوالات متداول

خیلی راحت! شما میتوانید از طریق همین وبسایت خرید کنید، یا از طریق دایرکت اینستاگرام  یا از طریق واتساپ خریدتون رو انجام بدید. اگر بیشتر نیاز به راهنمایی داشتید باشماره تلفن ما تماس بگیرید. یاشماره تماس 01342820883 یا 09034825505 و 09924508270 تماس بگیرید

ما از سریعترین پست حال حاظر کشور، یعنی تیپاکس استفاده می‌کنیم. در اکثر مواقع بین 24 تا 48 ساعت طول می‌کشد تا بسته به دست شما برسد. برای مسافت‌های خیلی دور مثل زاهدان تا 4 روز تجربه داشتیم. برای اطلاع از زمان رسیدن محصول به دستتان، پس از ارسال بسته به شما، پیامکی از طرف تیپاکس شامل یک کد به شما ارسال می‌شود که با آن کد می‌توانید محصولتان را تا رسیدن به دستتان از طریق سامانه تیپاکس پیگیری کنید.

معجون کندوک یک ماده تقویتی هست که بدنتون رو تقویت می‌کنه و هر موقع که بدنتون ضعیف بود، کسل بود، بیحال بود یا قدرت و توان جسمی و جنسی رو نداشت می‌توانید از معجون استفاده کنید و چون بدن انسان به صورت متداوم در حال سوخت و ساز می‌باشد و ما با موادی که مصرف می‌کنیم ورودی به بدنمون میدیم و از طریق wc هم دفع می‌شه پس مدام باید بهش تغذیه مناسب رو برسونیم. شما نمی‌تونید به ماشینی که ازش استفاده می‌کنید یکبار بنزین بزنید و به صورت همیشگی از اون استفاده کنید بدن انسان که بسیار حساسه مدام باید بهش رسیدگی بشه معجون ما هم تقویتیه و هر موقع که به اون نیاز داشتید می‌تونید ازش استفاده کنید.

شما معجون هاتون رو حتما قبل از مصرف هم بزنید تا یک دست بشه بعد اینکه داخل کابینت آشپزخانه می‌تونید قرار بدید و هر زمان که نیاز داشتید استفاده کنید اگر خواستید طولانی مدت نگه دارید بالای پنج ماه می‌تونید داخل یخچال نیز قرار بدید.

در حالت کلی زمانی که بدنتون احتیاج داشت از معجون استفاده کنید ما پیشنهاد می‌کنیم در روز های عادی زمانی که احساس کسلی و بیحالی کردید می‌تونید یک قاشق چای خوری تا مربا خوری ازش استفاده کنید بهترین زمان مصرف صبح ناشتا و شب قبل از خواب می‌باشد و در روز های رابطه نیز هم یک ساعت قبل از رابطه می‌تونید یک قاشق غذاخوری میل کنید یا بلافاصله بعد از رابطه یک قاشق غذاخوری دیگر میل کنید یا اینکه در روز رابطه شیر موز درست کنید بعد بیاید داخلش سه تا چهار خرما بریزید و قبل از رابطه یک لیوان و بعد از رابطه نیز یک لیوان را نوش جان کنید.

معجون های ما به قدری قوی و قدرتمنداند و جوابدهی عالی دارند برخی از افراد احساس می‌کنند که داخل معجون ها از قرص یا دارو یا مواد شیمیایی استفاده شده در صورتی که کمیاب ترین مواد و طبیعی ترین مواد رو ما  داخل معجون هامون استفاده می‌کنیم که پنج تا گیاه تقویتی از هند و پاکستان تهیه می‌کنیم و قدرتی خارق العاده به معجون ما می‌دهند که اثر آن صد برابر قرص ها و دارو های شیمیایی می‌باشد. ما متعهد هستیم به سلامتی افرادی که از مجموعه کندوک محصول تهیه می‌کنند و کاربران قدیمی که ما را می‌شناسند می‌دونند که اولویت اول ما اصالت محصولاتمون و کمیاب بودن اونهاست و ما صد در صد محصولاتمون طبیعی می‌باشد.

بله، به هر دلیلی شما تا 5 روز پس از دریافت محصول راضی نبودین، میتوانید تا 5 روز نسبت به پس فرستادن اقدام کنید. وجهتان عودت داده میشود. ما بهمراه محصول، ضمانتنامه کتبی بازگشت وجه با مهر کندوک ارسال می کنیم، همچنین درصورت اثبات غیرطبیعی بودن، ما دوبرابرمبلغ خریدبهمراه هزینه آزمایشگاه را به شما برمی گردانیم.

برای مشاوره میتوانید از طریق پیام وبسایت یاشماره تماس 01342820883 یا 09034825505 و 09924508270 تماس بگیرید یا در اینستاگرام دایرکت بدهید.

فروشگاه های حضوری ما

آدرس شعبه دوم (لاهیجان)

استان گیلان - لاهیجان - روبه‌روی باغ ملی - جنب ساندویچی سهیل

آدرس شعبه مرکزی (کیاشهر)

استان گیلان - بندرکیاشهر - میدان شهرداری - جنب تره بار رحمان - فروشگاه عسل کندوک