سوالات متداول

خیلی راحت! شما میتوانید از طریق همین وبسایت خرید کنید، یا از طریق دایرکت اینستاگرام  یا از طریق واتساپ. اگر بیشتر نیاز به راهنمایی داشتید باشماره تلفن ما تماس بگیرید. یاشماره تماس 01342820883 یا 09149459411 و 09924508270 تماس بگیرید

ما از سریعترین پست حال حاظر کشور، یعنی تیپاکس استفاده میکنیم. در اکثر مواقع بین 24تا48 ساعت طول میکشد تا بسته به دست شما برسد. برای مسافتهای خیلی دور مثل زاهدان تا 4 روز تجربه داشتیم. برای اطلاع از زمان رسیدن محصول به دستتان، پس از ارسال بسته به شما، پیامکی از طرف تیپاکس شامل یک کد به شما ارسال میشود که با آن کد میتوانید محصولتان را تا رسیدن به دستتان از طریق سامانه تیپاکس پیگیری کنید.

اینجا ما باید هدف از خرید را مشخص کنیم که برای خوراک روزانه عسل می خواهیم یا برای مصارف درمانی، اگر برای خوراک روزانه عسل می خواهیم یک مورد سلیقه ای هستش ولی عموما عسل موم دار یا خودبافت همچنین عسل چهل گیاه و…  که طبع متعادل روبه گرمی دارد استفاده میکنند، اما اگر برای مصارف درمانی عسل میخواهید، حتما پستهای اینستاگرامی ما را مشاهده کنید و بعد عسل مناسبتان را انتخاب کنید، یا میتوانید باشماره تلفن ما (بالای صفحه سمت چپ) تماس گرفته و راهنمایی بخواهید. با افتخار پاسخگو هستیم.

نامگذاری عسل، طبق پوشش گیاهی ای که کندوهای زنبور در آنجا پرورش پیدا می کنند، نامگذاری میشود. بطوریکه اگر بالای 60-70% پوشش منطقه از یک گیاه باشد، عسل بدست آمده را به اسم همان گیاه نامگذاری میکنند.

فقط و فقط آزمایشگاه معتبر. روشهای خانگی مثل تست کبریت و… صحیح نمی باشند.

خیر. ما عسل وحشی نداریم و موجود نیز نمی‌کنیم.

بله، به هر دلیلی شما تا 5 روز پس از دریافت محصول راضی نبودین، میتوانید تا 5 روز نسبت به پس فرستادن اقدام کنید. وجهتان عودت داده میشود. ما بهمراه محصول، ضمانتنامه کتبی بازگشت وجه با مهر کندوک ارسال می کنیم، همچنین درصورت اثبات غیرطبیعی بودن، ما دوبرابرمبلغ خریدبهمراه هزینه آزمایشگاه را به شما برمی گردانیم.

برای مشاوره میتوانید از طریق پیام وبسایت یاشماره تماس 01342820883 یا 09149459411 و 09924508270 تماس بگیرید یا در اینستاگرام دایرکت بدهید.

فروشگاه حضوریتون کجاست؟

آدرس شعبه مرکزی (کیاشهر)

استان گیلان – بندرکیاشهر – خیابان فلسطین شمالی – نرسیده به هتل دریا – نبش ساختمان سیمرغ 2 – فروشگاه عسل کندوک

آدرس شعبه دوم (لاهیجان)

استان گیلان – شهر لاهیجان – چهار پادشاهان – ابتدای کاشف غربی – نبش ساختمان مهر – فروشگاه عسل کندوک