مقالات

از علت سردی بدن تا درمان آن

از علت سردی بدن تا درمان آن

رژیم غذایی یکی از مهم ترین مواردی است که باید به ان دقت داشته باشید تا سلامت جسم و روان خود را حفظ کنید یکی از مشکلات جدی که در اثر تغذیه نامناسب و عادت های ناسالم ایجاد می شود سردی بدن است و ممکن است تا بحال چنین بار این اصطلاح را شنیده باشید اما کامل متوجه نباشید که دقیقا این اختلال چیه و چرا ایجاد می شود که در این مطلب کندوک به صورت کامل این موضوع را بررسی و تحلیل می کنیم.

سردی بدن دارای عوارض بسیار زیادی است و متاسفانه اغلب افراد این علائم را دارند اما چون با سردی بدن و عوارضی که ممکن است داشته باشد اشنایی نداشته باشند و برای درمان آن اقدامی نکنند و عوارض بیشتری برایشان ایجاد شود.

چرا به سردی بدن دچار می شویم؟

سوال رایجی که برای خیلی از افراد ایجاد می شود این است که چرا به سردی بدن دچار می شویم؟ آیا زمانی که طبع ما سرد می شود در بدن هم احساس سردی می کنیم؟

در جواب باید بدانید که بله اولین نشانه سردی بدن سرد شدن دست و پاها است که در بدن خود احساس سردی می کنید و خیلی از افرادی که به سردی بدن دچار شده اند حتی در فصل های گرم سال نیز در بدن خود احساس سرما و سردی می کنند.

زمانی که فرد مبتلا سردی جات بیش از حد مصرف می کند و در تغذیه خود رعایت نمی کند و عادت های غذایی خود را کنترل نمی کند مغز دچار سردی می شود و همین امر موجب می شود مغز شخص سرد شود و جریان خون در بدن کاهش پیدا کند.

چرا کاهش جریان خون در بدن باعث احساس سردی می شود؟

گرمای بدن از جریان خون در رگ های بدن ایجاد می شود و زمانی که در نقاط مختلف بدن جریان خون کاهش پیدا می کند این نواحی از بدن ضعیف و سرد می شود که دست و پاها به دلیل اینکه دورترین نقاط بدن هستند در حالت عادی خون دیرتر از تمامی نواحی دیگر به این قسمت ها می رسد و زمانی که دچار سردی می شوید جریان خون عبوری از این نواحی بسیار کمتر می شود و موجب می شود شخص در دست و پاهای خود احساس سردی زیاد کند.

کاهش جریان خون در بدن

احساس کسلی و خواب آلودگی دارم و همیشه خسته هستم:

یکی از رایج ترین عوارض دیگری که باید در تشخیص سردی بدن در نظر داشته باشید احساس کسلی ، خواب آلودگی و ضعف شدید بدن است و همیشه احساس ضعف شدید در بدن خود می کنید و با اینکه فعالیت زیادی هم نداشته باشید همیشه به اندازه انجام یک فعالیت سنگین خسته می شوید.

ممکن است برایتان سوال باشد که چرا این مشکل ایجاد می شود؟

طبق یافته های تیم تحقیقاتی کندوک باید بسیار در نوع تغذیه خود دقت داشته باشید و موادی مثل: ترشیجات، ماست،دوغ،پنیر،غذاهای سرخ کردنی،فست فودها،نوشابه، آب سرد،قهوه زیاد و… می تواند به شدت سردی بدن را تحریک کرده و باعث شود عوارض بیشمار سردی در بدن شما ایجاد شود پس باید قبل از هر چیزی روتین غذایی خود را اصلاح کنید و نکته ای که باید حتما به آن توجه داشته باشید این است که اگر مست و پنیر در وعده های غذایی شما زیاد وجود دارد باید همراه مصلح آن مصرف شود که طبع سرد آن را بگیرد مثلا می توانید همراه پنیر از گردو استفاده کنید.

در ضمن لازم است بدانید که سردی بدن جریان خون در نواحی مختلف بدن کاهش می دهد و عملا زمانی که خون کافی در بدن جریان نداشته باشد انرژی و مواد مغذی کافی به بدن نمی رسد و بدن دچار ضعف و کاهش انرژی می شود و این عوارض برایتان ایجاد می شود.

عوارض جدی سردی بدن چیست؟

زمانی که حرف از عوارض جدی می شود یعنی شما تمامی عوارضی که قبل تر به آن اشاره کردیم را داشته اید اما پشت گوش انداخته اید و به آن دقت زیادی نکرده اید و اکنون گرفتار عوارض بزرگ تری شده اید پس در ادامه با ما همراه باشید تا عوارض جدی تر سردی بدن را بررسی کنیم.

زانو درد و کمر درد ناشی از سردی بدن

خیلی از افراد ممکن است از زانو درد و کمر درد خود شاکی باشند و راه های زیادی را برای رفع آنها رفته باشند و نتیجه ای نگرفته باشند دلیل این امر این است که ریشه مشکل خود را به درستی پیدا نکرده اند. اغلب افراد در اثر سردی بدن چون مفصل هایشان دچار سردی می شود و مفصل های استخوان های بدنشان ضعیف می شود دچار زانو درد، کمر درد، گردن درد و لگن درد شدید و مکرر می شوند و ممکن است تا به حال تصور آن هم نکرده باشید که این مشکل به راحتی با رفع سردی بدن رفع می شد و همچنان آن را درمان نکرده و اجازه تشدید شدن به آن داده اید.

زانو درد و کمر درد ناشی از سردی بدن

پرخاشگری و ضعف سیستم عصبی

یکی از مهم ترین عوارضی که در اثر سردی بدن ایجاد می شود ضعف سیستم عصبی است که این مشکل به دلیل ایجاد اختلالات هورمونی ایجاد می شود و می تواند منجر به ایجاد پرخاشگری، زود به زود عصبی شدن، استرس و اضطراب شدید و گاها سردرد و سرگیجه در فرد شود.

معمولا افرادی که دارای عوارض ناشی از سردی مغز و سردی بدن هستند کم تحمل تر از افراد دیگر هستند و با کوچک ترین موارد عصبی و پرخاشگر می شوند و این مورد می تواند به حدی تشدید شود که منجر به ایجاد حملات عصبی و تشنج شود.

کندی حافظه و آلزایمر

طبق مشاوره های تیم کندوک خیلی از افراد مراجعه می کنند که در سنین بسیار پایین هم دچار فراموشی و کندی حافظه می شوند و برای انجام کارهای روزمره خود انرژی کافی ندارند که دلیل این امر هم همان سردی مغز است که منجر به عدم تمرکز و کند شدن حافظه می شود و در صورتی که درمان نشود می تواند به آلزایمر و فراموشی طولانی مدت منجر شود.

سردی معده و سیلی از عوارض

یکی از موارد جدی که زودتر از سایر عوارض ایجاد می شود سردی معده است و سردی معده از مواردی است که خود دارای عوارض بسیار زیادی است که حتی ممکن است خیلی افراد متوجه نباشند که این عوارض از سردی معده و سردی بدن باشد.

از میان عوارض سردی معده می توان به موارد زیر اشاره کرد:

نفخ و ورم شدید معده

چاقی دور شکم و پهلو

ایجاد خلط پشت حلق

ریزش آب از دهان به موقع خواب

درد شدید در نواحی شکم و پهلو

و…

سردی معده یکی از مواردی است زمانی که ایجاد می شود چندین عوارض سردی بدن و سردی مغز ایجاد شده است و اکنون چندین مورد از علائم سردی معده نیز ایجاد شده است و حال با این همه عوارض ممکن است کم کم متوجه شوید که یک اختلال یا مشکلی در بدن وجود دارد و زمانی که در مورد این علائم تحقیق می کنید تازه متوجه می شوید که در بدن شما مشکلی وجود داشته است اما توجه نکرده اید.

سیکل قاعدگی نامنظم

خیلی از بانوان ادعا می کنند از زمانی که این عوارض قبلی برایشان ایجاد شده است اکنون سیکل قاعدگی آنها نا منظم شده است آیا می تواند از سردی بدن باشد؟

در جواب باید گفت بله مشکل این بانوان از سردی بدن است چون سردی به حدی می رسد که جریان خون در نواحی تناسلی نامنظم می شود و هورمون های بدن را دچار اختلال می کند و همین امر می تواند منجر به ضعیف شدن فولیکول های تخمدان و کاهش ذخیره تخمک ها شود و پس از مدتی دچار تنبلی تخمدان می شوند که اگر درمان نکنند دچار یائسگی زودرس و نازایی می شوند .

چگونه تنبلی تخمدان باعث نازایی می شود؟

زمانی که در اثر سردی بدن دچار تنبلی تخمدان می شوید باید به دنبال راه درمانی برای سردی مغز و تقویت فولیکول های تخمدان خود باشید در غیر این صورت ذخیره تخمک های خود را از دست می دهید و زمانی که ذخیره تخمکی وجود نداشته باشد دوران پریودی کامل قطع می شود و دچار یائسگی زودرس می شوید و در طولانی مدت قدرت بارداری خود را از دست می دهید.

آیا مشکلات جنسی آقایان از سردی بدن است؟

مشکلات جنسی در آقایان یکی از مهم ترین مواردی است که باید در مورد آن بیشتر بدانید چون هر فردی که دچار این مشکلات می شود تصور می کند این موارد تنها برای خود اتفاق می افتد اما با توجه به آمار مشاوران کندوک از هر 10 مردی که مراجعه می کند 7 نفر مشکلات جنسی به صورت شدید دارد که این مشکلات عبارت اند از : زودانزالی ، عدم نعوظ، شلی آلت، سرد مزاجی ، ضعیف شدن اسپرم،کاهش قدرت پرتاب اسپرم و…

ممکن است برایتان سوال باشد که این مشکلات جنسی در آقایان چگونه ایجاد می شود؟ لازم است بدانید زمانی که جریان خون در بدن کاهش پیدا می کند خون کافی به نواحی تناسلی نمی رسد و هورمون های شما دچار اختلال می شوند و باعث ایجاد مشکلاتی مثل زودانزالی عدم نعوظ و شلی آلت می شود که اگر درمان نشود اسپرم های شخص به حدی ضعیف می شود که دیگر قدرت باروری خود را از دست می دهد. مجموعه کندوک برای رفع این اختلال یک معجون تقویت نعوظ و بدن برای شما تولید کرده که در ادامه بهتر به آن می پردازیم.

آیا مشکلات جنسی آقایان از سردی بدن است؟

آیا سردی بدن باعث می شود استرس داشته باشیم؟

یکی از رایج ترین مشکلاتی که خیلی از افراد به دلیل اختلال هورمونی که ایجاد می شود برایشان اتفاق می افتد استرس و اضطراب شدید و در عین حال بی مورد است یعنی شخص بدون اینکه اتفاق خاصی افتاده باشد یا موردی برای نگرانی وجود داشته باشد همیشه استرس و اضطراب شدید دارد که این مورد از سردی شدید مغز مناشا می گیرد که باعث می شود کارکرد هورمون های بدنتان دچار اختلال شود که گاها سردرد و سرگیجه هم به دنبال دارد.

مدتی است سردی بدن دارم و تشنج می کنم

موارد زیادی وجود دارد به دلیل سردی شدید مغز دچار حملات شدید عصبی، تشنج و تنگی نفس می شود و این افراد چون سردی بدن را خوب نشناخته اند و آن را دست کم گرفته اند به دنبال راه درمان های اشتباهی می روند در حالی که شما با شناختن دو عارضه اولیه سردی بدن مثل احساس کسلی و خواب آلودگی و احساس سردی در بدن می توانستید برای همیشه و خیلی راحت و ساده این مشکل را در بدن ریشه کن کنید.

تا اینجای مقاله به صورت کامل با هر مشکلی که به صورت مرحله به مرحله در بدن ایجاد می شود آشنا شدیم و در ادامه قصد داریم به راه حل کندوک برای رفع این مشکل بپردازیم.

راه های رفع سردی بدن و سردی مغز

بهترین زمان برای رفع مشکل سردی بدن و سردی مغز زمانی است که اولین علایم آن ایجاد شده است و با راه های بسیار ساده تر می توانید این مشکل را رفع کنید اما خبر خوش این است که شما در هر مرحله ای از سردی بدن باشید می توانید این مشکل را کامل رفع کنید اما با کمی صبر و بردباری و انتخاب یک روش درست و صحیح برای رفع ممکن می شود.

معجزه کندوک برای رفع سردی بدن چیست؟

کندوک برای رفع مشکل سردی بدن و سردی مغز یک معجون تقویتی برای شما تهیه کرده است که دارای 9 ماده بسیار پرخاصیت و کمیاب مثل: عسل های طبیعی، گرده گل، ژل رویال،جینسینگ، 5 گیاه هندی و پاکستانی و… است و طی یک دوره سه ماهه مصرف می شود و در طول دوره به صورت کامل سردی بدن و سردی مغز را می گیرد و باعث می شود جریان خون در بدن منظم شود و کارکرد هورمون های بدن منظم شود پس تمامی این عوارضی که در اثر سردی بدن برایتان ایجاد می شود به صورت ریشه ای برطرف می شود.

این معجون همراه خود دارای یک بروشور است که تمامی آنچه برای مصرف صحیح نیاز دارید را برای شما روشن می کند تا بتوانید بهترین نتیجه را از معجون بگیرید. داخل بروشور کندوک تمرینات ورزشی و پرهیزات غذایی وجود دارد که کمک می کند بروشور کندوک تمرینات ورزشی و پرهیزات غذایی وجود دارد که کمک می کند با رعایت این نکات سریع تر نتیجه بگیرید پس شرط اصلی برای نتیجه دهی معجون نتیجه گرفتن رعایت جزء به جزء نکات داخل بروشور محصول است. اگر قصد تهیه معجون تقویت بدن vip کندوک را دارید می توانید روی این کلمه کلیک کنید.

معجون سوپر ویژه کندوک (VIP)

سوالات متداول مشتری های کندوک

خیلی از سوالات وجود دارد که مشتری های کندوک از مشاورین کندوک به مراتب می پرسند و در این محتوا همه این موارد را بررسی می کنیم شاید سوال شما نیز باشد.

با یک دوره استفاده از معجون نتیجه می گیریم؟

در این مطلب به صورت کامل با سردی بدن و عوارض ناگواری که می تواند داشته باشد به صورت کامل آشنا شدید و لازم است بدانید که برای رفع این عوارض و سردی بدن کافی است دوره سه ماهه معجون را طبق بروشور کندوک استفاده کنید و بعد از این دوره به صورت ریشه ای مشکل سردی بدن و سردی مغز به صورت کامل رفع می شود اما به دلیل این که همیشه در سبد غذایی ما مواد مغذی،ویتامین ها، پروتئین ها و اسید آمینه های ضروری کم است و به اندازه کافی به بدن نمی رسد لازم است همیشه در روتین غذایی خود معجون کندوک را داشته باشید که به عنوان مکمل تقویتی به تقویت بدن و استقامت بدن کمک کند.

ترکیبات سازنده معجون کندوک چیست و چگونه استفاده میشود؟

معجون کندوک از عسل های طبیعی، ژل رویال، گرده گل،جینسینگ،5 گیاه هندی و پاکستانی و… است که با این ترکیبات طی دوره سه ماهه کامل مشکل سردی بدن و سردی مغز را رفع می کند و نحوه صحیح استفاده از معجون به این صورت است که روزانه دو بار صبح ناشتا و شب قبل از خواب یک قاشق غذاخوری مزه مزه و میل می کنید.

معجون تقویت بدن vip

آیا فقط به تنهایی باید مصرف شود؟

طبق یافته های تیم تحقیقاتی کندوک بهترین راه برای مصرف معجون تقویتی کندوک این است که خالی و به تنهایی مصرف شود اما در غیر این صورت می توانید معجون را داخل یک استکان کوچک آب ولرم حل کنید و مصرف کنید و همچنین می توانید به عنوان شیرین کننده همراه یک استکان چای بسیار کم رنگ مصرف کنید و افرادی که به عنوان مکمل ورزشی در باشگاه استفاده می کنند می توانند همراه پروتئین خود شیک و مصرف کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *