مقالات

افزایش گردش خون در اندام تناسلی

افزایش گردش خون در اندام تناسلی

خیلی از افراد ممکن است به گوششان خورده باشد که اگر مشکلات جنسی دارید خون در ناحیه تناسلی شما کاهش پیدا کرده است اما چرا خون در اندام تناسلی کاهش پیدا می کند و راه حل این مشکل چه می تواند باشد؟ در این محتوا کندوک می خواهیم به صورت کامل به این مشکل بپردازیم که چرا این مشکل ایجاد می شود و راه حل افزایش گردش خون در اندام تناسلی چیست پس در ادامه با ما همراه باشید.

مشکلات جنسی امروزه به زندگی خیلی از آقایان به دلایل مختلف دامن زده است و همه آنها به دنبال رفع مشکلات جنسی و تقویت قوای جنسی خود هستند و متاسفانه بیشتر این افراد به دنبال روش های نادرست و خطرناک می روند و به جای رفع مشکل عوارض بسیار بیشتری را برای خود ایجاد می کنند.

چرا کاهش جریان خون در نواحی تناسلی ایجاد می شود؟

یکی از دلایل اصلی ایجاد این مشکل سردی بدن و سردی مغز است که موجب کاهش جریان خون در بدن علی الخصوص در نواحی تناسلی می شود و این امر موجب اختلال در هورمون های بدن می شود و در نهایت مشکلاتی مثل زودانزالی، عدم نعوظ،سرد مزاجی شدید ایجاد می شود و اگر به دنبال راه حلی دائمی برای ان نباشند به مرور زمان تاثیر این علائم در بدن بیشتر و بیشتر می شود و زندگی آنها را در خانواده و اجتماع دچار مشکل می کند.

سردی بدن علائم بسیار زیادی است اما به دلیل این که خیلی از افراد در مورد این مشکل اطلاع کافی ندارند علائم آن را در بدن خون شناسایی نمی کنند و در صدد درمان آن بر نمی آیند.

چرا با آزمایش مشخص نمی شود؟

خیلی از مراجعه کنندگان کندوک ادعا می کنند که به پزشک مراجعه کرده و آزمایش داده اند اما مشخص نشده است که سردی بدن دارند. این امر کاملا درست است چون سردی بدن بیماری نیست اما عامل ایجاد خیلی از بیماری های ما به شمار می آید و دلیل اینکه در آزمایش شما چیزی نشان داده نشده است دلیل این است که شما ویروس یا عامل بیماری در بدن ندارید بلکه سردی بدن تنها یک اختلال در سیستم بدن است و تنها باید علائم آن را بشناسید و به محض دیدن آن در خود در صدد درمان آن برآیید.

سردی بدن چه علائمی دارد؟

این بخش مهم ترین بخش این مشکل در بدن است و حتی از راه حل آن نیز مهم تر است چون اگر زمان درست این مشکل را شناسایی کنید خیلی راحت می توانید آن را رفع کنید پس این قسمت از محتوا را با دقت زیادی مطالعه کنید.

سردی بدن چه علائمی دارد؟

سرد شدن دست و پاها و احساس کسلی

یکی از اولین نشانه های سردی بدن احساس سردی در نقاط مختلف بدن از جمله دست و پاها می شود و همیشه حتی در فصل های گرم سال احساس سرما می کند و همچنین همیشه احساس کسلی و خواب آلودگی دارید و انرژی کافی برای انجام هیچ کاری را ندارید که دلیل این امر همان کاهش جریان خون در بدن است.

سردی بدن موجب می شود جریان خون در بدن کاهش پیدا کند و عملا وقتی خون کافی در بدن جریان نداشته باشد انرژی و مواد مغذی کافی به بدن نمی رسد و بدن شما دچار ضعف می شود و همیشه احساس خستگی می کنید و کسل و بی حال هستید.

زانو درد و کمر درد مکرر

ممکن است تا به حال تصور هم نکرده باشید که این زانو درد و کمر دردی که دارید به دلیل سردی بدن باشد چون زمانی که بدن دچار سردی می شود مفصل های شما دچار سردی می شود و مفصل زانوها و کمر ضعیف می شود و در نهایت باعث ایجاد زانو درد و کمر درد های مکرر می شود.

سردی معده و علائم بی شمار آن

یکی دیگر از علائم سردی بدن سرد شدن معده است خود دارای سیلی از عوارض است که در میان آنها می توان به : نفخ و ورم شدید معده،چاقی دور شکم و پهلو،خلط پشت حلق،زیرش آب دهان در خواب و… اشاره کرد که اگر این علائم را در بدن خود دارید باید مشکوک شوید که سردی بدن و سردی معده دارید. اگر می خواهید بیشتر با علائم سردی معده آشنا شوید می توانید به مطلب علائم سردی معده چیست؟ مراجعه کنید.

راه های افزایش گردش خون در اندام تناسلی

در قسمت قبل همه علائم سردی بدن را شناختید که باید به محض دیدن این نشانه ها در بدن خون اطمینان حاصل کنید که سردی بدن دارید اگر درمان نکنید در طولانی مدت این مشکل برای اندام تناسلی نیز ایجاد می شود و خون کافی به این ناحیه نمی رسد و هورمون های بدن دچار اختلال می شود و مشکلات جنسی نمایان می شوند.

اما برای رفع مشکل سردی بدن چه می توان کرد؟ مجموعه کندوک برای رفع این اختلال یک معجون تقویت نعوظ و بدن برای شما تولید کرده است که در ساختار خود دارای 9 ماده بسیار کمیاب و پرخاصیت است که می تواند در طی دوره سه ماهه که مصرف می کنید کامل سردی بدن و سردی مغز را بگیرد و مانع از ایجاد این مشکلات شود و مشکل را تا زمانی که خفیف است رفع می کند اما نگران نباشید حتی اگر مشکلات جنسی هم برایتان ایجاد شده باشد معجون تقویتی کندوک برای رفع مشکل شما جواب است.

این معجون دارای عسل های طبیعی، ژل رویال، گرده گل،جینسینگ و 5 گیاه هندی و پاکستانی است که می تواند به شما کمک کند قوای جنسی خود را دوباره به دست بیاورید و رابطه ای سرشار از لذت برای خود و شریک جنسی خود ایجاد کنید.

معجون سوپر ویژه کندوک (VIP)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × یک =