مقالات

تاثیر دیابت بر ناباروری مردان

تاثیر دیابت بر ناباروری مردان

یکی از بیماری هایی که مربوط به قند خون است دیابت نام دارد که دارای درجه های بالا و پایینی است که در این محتوا قصد بررسی بیماری دیابت را نداریم بلکه می خواهیم بدانیم که دیابت چه تاثیری روی ناباروری مردان دارد و موضوعی است که کمتر کسی تا به حال به آن پرداخته است پس در ادامه با ما همراه باشید تا دلیل ایجاد ناباروری روی مردان با دیابت و راه درمان آن را به صورت کامل بررسی کنیم.

بیماری دیابت به صورت مستقیم باعث ایجاد ناباروری نمی شود مگر در موارد بسیار نادر اما احتمال های بسیار پایین را هم برای همچین مشکل بزرگی باید در نظر بگیرید پس اگر بیماری دیابت دارید و از این بابت نگران هستید ادامه این مطلب را از دست ندهید.

ارتباط مستقیم سردی بدن و دیابت در ناباروری

زمانی دیابت می تواند در ایجاد ناباروری تاثیر داشته باشد که شخص در کنار دیابت به سردی بدن هم دچار باشد چون دیابت شدید می تواند در کاهش کیفیت اسپرم های فرد مبتلا تاثیر داشته باشد و در سردی بدن هورمون های بدن دچار اختلال می شود و می تواند این کاهش کیفیت اسپرم را چندین برابر تشدید کند و در طولانی مدت اگر راه چاره ای برای آن پیدا نشود می تواند منجر به نازایی و کاهش تعداد اسپرم ها منجر شود.

سردی بدن می تواند در افراد عادی نیز اگر درمان نشود باعث ایجاد ناباروری شود پس باید این نکته را در نظر داشته باشید که اگر سردی بدن دارید در هر صورت باید به دنبال راه مطمئنی برای رفع این مشکل باشید و اگر دیابتی هستید باید بیشتر این مشکل را جدی بگیرید که از ایجاد این مشکل بزرگ که درمان آن نیز بسیار سخت است جلوگیری کنید.

ارتباط مستقیم سردی بدن و دیابت در ناباروری

چگونه بدانیم که فرد دیابتی سردی بدن دارد؟

بارها در محتواهای قبلی به علائم سردی بدن پرداخته ایم که این علامت برای افراد دیابتی نیز مشترک است و در این مطلب به صورت گذرا به این موضوع می پردازیم و اگر می خواهید در این مورد بیشتر بدانید محتوای علائم سردی بدن را در بخش وبلاگ کندوک مطالعه کنید.

سردی بدن دارای علائم بسیار زیادی است که اگر درمان نشود این علائم به ترتیب ایجاد می شود و در نهایت به ناباروری شخص منجر می شود که می تواند درمان آن در این مرحله بسیار سخت و آزاردهنده باشد.

اولین علائم سردی بدن چیست؟

اولین علایمی که در اثر سردی بدن ایجاد می شود سرد شدن دست و پاها و نقاط مختلف از بدن است و در نهایت می تواند منجر به سردی مفاصل و زانو درد و کمر درد می شود که خیلی از افراد ممکن است خیلی وقت باشد این علائم را داشته باشند اما متوجه نشده باشند که مشکل آنها از سردی بدن بوده است.

علائم جدی تر سردی بدن و سردی مغز

 در ادامه اگر همچنان این مشکل را پشت گوش بیاندازید منجر به ایجاد سردی معده می شود که سردی معده خود دارای علایم بسیار زیادی مثل: نفخ شدید معده، ورم و التهاب معده، چاقی دور شکم و پهلو و… می شود.

در بانوان در این مرحله حتی می تواند تنبلی تخمدان نیز ایجاد شود که در این مورد فولوکول های تخمدان ضعیف می شود و ذخیره تخمک های آنها کاهش پیدا می کند و باعث می شود سیکل قاعدگی دچار نامنظمی شود و در نهایت می تواند مشکل یائسگی زودرس و نازایی را به دنبال داشته باشد .

علائم جدی تر سردی بدن و سردی مغز

آخرین اثر این مشکل چیست؟

آخرین اثری که اگر همچنان به درمان این مشکل نپرداخته باشید بخصوص در افراد دیابتی که دیابت موجب کاهش کیفیت اسپرم می شود دچار ناباروری می شوند چون سردی بدن به حدی می رسد که هورمون های بدن را دچار اختلال می کند و تعداد اسپرم ها کاهش پیدا می کند و قدرت پرتاب آن کاهش پیدا می کند و در اثر دیابت کیفیت اسپرم نیز افت کرده است پس در نهایت متوجه می شوید که قدرت باروری شما دچار مشکل شده است و اکنون می تواند ی شوید که قدرت باروری شما دچار مشکل شده است و اکنون می تواند درمان آن بسیار سخت باشد.

چگونه می توان قوای جنسی افراد دیابتی را تقویت کرد؟

خیلی از افراد برای درمان این مشکل و جلوگیری از ناباروری به سراغ روش های نادرست و استفاده از داروهای شیمیایی رو می آورند که این داروها ممکن است اثری کوتاه مدت داشته باشد آما در طولانی مدت می تواند عوارض جانبی خیلی زیادی داشته باشد و حتی اثر مشکل ناباروری و مشکلات جنسی را چندین برابر بیشتر کند.

مجموعه کندوک برای افراد دیابتی یک معجون مخصوص که تنها مختص این دسته افراد است تهیه کرده است که از عسل هایی که ساکارز پایین تری مثل عسل آویشن استفاده می شود که ساکارز پایین تری دارند استفاده شده است که برای هیچ یک از افراد دیابتی هیچ مشکلی ایجاد نمی کند و می توانند از معجون برای تقویت قوای جنسی و جلوگیری از ایجاد ناباروری استفاده کنند.

ترکیباتی که داخل این معجون استفاده شده است مثل : عسل های طبیعی ، ژل رویال، گرده گل، جینسینگ، 5 گیاه هندی و پاکستانی و… می تواند به رفع سردی بدن در یک دوره سه ماهه کمک کند و منجر شود تمامی عوارضی که در اثر سردی بدن ایجاد شود و از ایجاد ناباروری جلوگیری کند چون بنیه جسمی و جنسی شما را تقویت می کند.

ژل رویالی که داخل معجون استفاده شده است می تواند به تقویت اسپرم و افزایش تعداد اسپرم کمک کند و کمک می کند دیابتی که شما به آن دچار هستید منجر به کاهش کیفیت اسپرم نشود و دیگر هیچ وقت نگران ایجاد مشکل ناباروری نباشید. اگر قصد خرید معجون کندوک تقویت بدن VIP ( ویژه دیابتی ها ) را دارید می توانید روی این کلمه کلیک کنید.

معجون سوپر ویژه کندوک (VIP)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 20 =