مقالات

برای تقویت نعوظ چی بخوریم؟

برای تقویت نعوظ چی بخوریم؟

یکی از مشکلاتی که می تواند به شدت کیفیت رابطه جنسی را کاهش دهد عدم نعوظ و ایجاد مشکل در نعوظ است که در طولانی مدت می تواند منجر به شلی آلت و سرد مزاجی شدید شود و باید به محض دیدن نشانه های سردی بدن و عدم نعوظ باید نسبت به درمان این مشکل به صورت ریشه ای باشید در غیر این صورت می تواند عوارض بسیار بیشتری داشته باشد و در زندگی زناشویی به مشکلات زیادی بر بخورید پس در ادامه با ما همراه باشید تا به صورت کامل به مشکل نعوظ و نحوه رفع این مشکل به صورت ریشه ای بپردازیم.

نداشتن نعوظ مناسب می تواند در کاهش لذت جنسی و کاهش زمان رابطه جنسی تاثیر داشته باشد و بیشتر افراد مشکلشان تنها به عدم نعوظ ختم نمی شود و علاوه بر این مشکل با زود انزالی نیز دست و پنجه نرم می کنند که در این مطلب کندوک شما را با راه های تقویت این مشکل آشنا می کنیم.

مشکل عدم نعوظ چگونه ایجاد می شود؟

خیلی از افراد زمانی که دچار عدم نعوظ می شوند تصور می کنند به یک بیماری غیر قابل رفع دچار شده اند و به سمت دارو های شیمیایی و مضر برای سلامتی بدن می روند که با تاثیر کوتاه مدت آنها را راضی نگه می دارد و پس از مدتی تاثیر خود را از دست می دهند و عوارض به شدت زیادی در بدن ایجاد می کنند.

یکی از دلایل اصلی منجر به ایجاد این مشکل می شود سردی بدن است چون سردی بدن منجر به سردی مغز می شود و جریان خون را در بدن علی الخصوص در نواحی تناسلی کاهش می دهد و منجر به ایجاد اختلالات هورمونی می شود که این اختلال می تواند یکی از دلایل اصلی ایجاد این مشکل جنسی شود پس همانطور که می دانید سردی بدن مشکلی نیست که راه حلی داشته باشد پس سعی کنید با مصرف داروهای شیمیایی سلامتی خود را بیشتر از این به خطر نیندازید.

از کجا بدانیم مشکل سردی بدن داریم؟

یکی از مهم ترین نکاتی که در جلوگیری از ایجاد این مشکل باید در نظر داشته باشید این است که باید علائم سردی بدن را بدانید تا به محض اینکه این مشکلات را در خود مشاهده کردید به دنبال راه حل باشید که در ادامه قصد داریم علایم سردی بدن را به شما معرفی کنیم.

سردی مغز و سردی بدن دارای علائمی همچون: سرد شدن دست و پاها،کسلی و خواب آلودگی،زانو درد و کمر درد،کندی حافظه،نفخ شدید معده، ورم و التهاب معده، چاقی دور شکم و پهلو و… است که باید به محض اینکه چند مورد از این علایم را در بدن خود مشاهده کردید به دنبال راه حل مشکل باشید چون اگر سردی بدن تشدید شود می تواند مشکلات جنسی مثل زودانزالی و عدم نعوظ را ایجاد کند که درمان آن بسیار سخت می شود. اگر می خواهید بیشتر با سری بدن و علت های آشنا شوید می توانید به مطلب از علت سردی بدن تا درمان آن مراجعه کنید.

از کجا بدانیم مشکل سردی بدن داریم؟

آیا عدم نعوظ باعث ایجاد ناباروری می شود؟

یکی از دغدغه های خیلی از افراد این است که اگر عدم نعوظ را درمان نکنیم به ناباروری دچار می شویم؟ در جواب باید بدانید که متاسفانه این اتفاق به دو دلیل ایجاد می شود که در ادامه این دو دلیل را بررسی می کنیم تا به جدیت این مشکل پی ببرید و در نهایت راه حل این مشکل را در اختیار شما قرار می دهیم.

ایجاد ضعف اسپرم

یکی از دلایلی که اگر عدم نعوظ درمان نشود دچار ناباروری می شوید این است که در طولانی مدت سردی بدن به حدی می رسد که دچار ضعف اسپرم می شوید و تعداد اسپرم های بدن کاهش پیدا می کند و قدرت پرتاب اسپرم های شما کم می شود و قدرت باروری خود را از دست می دهید.

ایجاد شلی آلت شدید

دلیل دیگری که عدم نعوظ باعث ایجاد ناباروری می شود این است که نعوظ همچنان در بدن تشدید می شود و خون به حدی در ناحیه تناسلی کاهش پیدا می کند که انقباض ماهیچه ای سخت می شود و نعوظ را سخت تر و سخت تر می کند و دچار شلی آلت می شوید و قدرت کافی برای ارتباط جنسی نخواهید داشت.

برای تقویت نعوظ چی بخوریم؟

خیلی از افراد برای درمان عدم نعوظ و تقویت آن از داروهای شیمیایی استفاده می کنند که تاثیر کوتاه مدتی دارد و در طولانی مدت مشکل نعوظ شما را بیشتر می کند و روی آن تاثیر منفی می گذارد پس اگر تا به امروز هم از این داروها استفاده کرده اید مصرف این داروها را کامل کنار بگذارید و به راه حل طبیعی که کندوک به شما می دهد اعتماد کنید تا مشکل ریشه ای برطرف شود.

مجموعه کندوک برای رفع مشکل شما یک معجون تقویتی تهیه کرده است که دارای 9 ماده بسیار پرخاصیت و کمیاب است که کمک می کند جریان خون در بدن و در نواحی تناسلی بدن هماهنگ شود و اختلال هورمونی را رفع می کند و طی یک دوره سه ماهه کمک می کند مشکل نعوظ شما کامل برطرف و آن را تقویت می کند.

معجون کندوک دارای یک بروشور است که نحوه صحیح استفاده از معجون را برای شما بازگو می کند و همچنین دارای یک لیست پرهیزات غذایی است که باید حتما تا حد زیادی مصرف سردی جات را کاهش دهید و معجون را منظم مصرف کنید تا مشکل نعوظ شما به صورت ریشه ای طی این دوره رفع شود. اگر قصد خرید معجون تقویت بدن VIP آقایان را دارید می توانید روی این کلمه کلیک نمایید.

معجون سوپر ویژه کندوک (VIP)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *