مقالات

معجون کندوک را با چه موادی می توان ترکیب و استفاده کرد؟

برای ترکیب معجون کندوک از چه موادی می توان استفاده کرد؟

امروزه خیلی از افراد عوارض ناشی از داروهای شیمیایی را درک کرده اند و به جای استفاده از داروهای شیمیایی به صورت طبیعی برای رفع مشکلات و بیماری های خود اقدام می کنند اما استفاده و نحوه مصرف این مواد طبیعی باید طبق دستور استفاده شود و نباید در مصرف آن کوتاهی کنید تا بتوانید بهترین نتیجه را از آنها بگیرید که در میان آنها می توان به معجون تقویتی کندوک اشاره کرد که می تواند چند مورد از رایج ترین مشکلاتی را که بیشتر افراد با آن درگیر هستند را برطرف می کند.

یکی از مهم ترین سوالاتی که برای خیلی از افراد پیش می آید این است که این معجون را همراه چه مواد دیگری می توان مصرف کرد؟ مواد دیگری هستند که برای مصرف راحت تر معجون می توانید با آنها ترکیب کنید تا مصرف ساده تری داشته باشد که در مطلب به صورت کامل بررسی می کنیم.

معجون تقویتی کندوک برای درمان چه بیماری هایی مفید است؟

یکی از مهم ترین موضوعاتی که لازم است به خوبی متوجه آن باشید این است که از این معجون برای رفع چه مشکلی استفاده می کنید که در محتواهای پیشتر به صورت کامل به کاربرد و استفاده معجون کندوک پرداخته ایم که در این مطلب به صورت جزئی و گذرا به آن می پردازیم:

خیلی از مشکلاتی که بیشتر افراد مثل: کسلی، خواب آلودگی، ضعف بدن،کاهش شدید انرژی بدن،سردی بدن، سردی دست و پاها،درد مفاصل،مشکلات جنسی زود انزالی،شلی آلت و عدم نعوظ و… از مشکلات رایجی هستند که معمولا یک ریشه مشترک به اسم سردی مغز دارند که باعث می شود جریان خود در بدن و نقاط مختلف آن کاهش پیدا کند و کاهش جریان خون در بدن در طی زمان اگر درمان نشود همه این عوارض ذکر شده در بدن ایجاد می شود.

معجون کندوک در ساختار خود دارای عسل های طبیعی، ژل رویال، گرده گل، جینسینگ، 5 گیاه هندی و پاکستانی و… است که تحت نظر اساتید برتر طب سنتی کشور تولید می شود و باعث می شود طی دوره سه ماهه که مصرف می کنید سردی مغز گرفته شود و جریان خون در نقاط مختلف بدن افزایش پیدا می کند و عوارضی که طی سردی بدن بوجود آمده است به صورت کامل برطرف می شود.

آیا می توان معجون کندوک را با مواد دیگری ترکیب و استفاده کرد؟

معجون تقویتی کندوک در اصل پایه ای بر اساس عسل دارد و عسل دارای طعم شیرین است و طعم معجون بیشتر متمایل به شیرین است اما چون دارای مواد ترکیبی دیگری است ممکن است طعم آن برای خیلی از افراد خوشایند نباشد و اینکه بخواهند سه ماه مرتب هر روزه دوبار مصرف کنند برایشان کمی دشوار باشد که برای رفع این مشکل می توانید معجون کندوک را با شیر یا شیرموز ترکیب و در داخل آن حل کنید و مصرف کنید.

خیلی از افراد از مشاورین کندوک می پرسند که با شیر مصرف کنند بازدهی بیشتری دارد یا به تنهایی که در جواب باید گفت معجون در اصل خود باید به تنهایی مصرف شود تاثیر بیشتری دارد اما اگر بخواهید با شیر هم ترکیب کنید از خواص آن چیزی کم نمی شود و اگر مرتب طبق بروشور کاملی که همراه معجون برایتان ارسال می شود استفاده کنید صددرصد تا پایان دوره نتیجه می گیرید.

طریقه استفاده از معجون به این صورت است که شما باید هر روز دوبار صبح ناشتا و شب قبل از خواب یک قاشق مربا خوری مصرف کنید و باید به دلیل وجود دانه های گرده گل به خوبی داخل دهان مزه مزه کنید بعد مصرف نمایید که اگر در شیر حل کنید همه مواد به صورت کامل در شیر حل می شود و دیگر نیازی به مزه مزه کردن نخواهد بود و آن را می نوشید.

این روند را باید تا پایان دوره به صورت مرتب انجام دهید چون شما دارید طبع بدنتان را تغییر می دهید و باید کمی صبوری کنید و با انگیزه مصرف خود را ادامه دهید چون شما به کمک یک محصول طبیعی نیاز بدن خود را برطرف می کنید و هیچ عوارضی برخلاف داروهای شیمیایی برای بدنتان ندارد.

برای ترکیب معجون کندوک از چه موادی می توان استفاده کرد؟

مشاوره دقیقه به دقیقه کندوک برای شما

در این مطلب کندوک با استفاده از معجون کندوک را با چه موادی می توان ترکیب و استفاده کرد آشنا شدید اگر می خواهید از دیگر مطلب های کندوک همچون از علت سردی بدن تا درمان آن دیدن کنید می توانید به بخش بلاگ مراجعه کنید. کندوک برای شما و مصرف محصولتان مشاوره بیست و چهار ساعته قرار داده است که می توانید هر روزه هم برای خرید و هم برای راهنمایی و مشاوره از طریق پیج اینستاگرامی ما با مشاورین کندوک در ارتباط باشید که هر روز از 8 صبح تا 1 شب پاسخگوی شما در هر دقیقه و ساعت هستند و همچنین برای دوستانی که مشاوری فوری می خواهند مشاوره تلفنی قرار داده است که می توانید با تماس گرفتن مشکل خود را با آنها در میان بگذارید تا به بهترین شیوه شما را راهنمایی کنند.

مشاوره مجموعه کندوک فقط مختص به کسانی که می خواهند خرید کنند نیست بلکه شما می توانید در طول دوره خود نیز هر زمان به مشاوره نیاز داشتید به مشاورین کندوک در ارتباط باشید تا بهترین نحوه مصرف را داشته باشید و بتوانید بهترین نتیجه را از آن بگیرید پس شما تا زمانی که دوره خود را به اتمام می رسانید به صورت کاملا رایگان در هر موردی مشاوره می شوید.

معجون تقویتی کندوک تحت نظر اساتید برتر طب سنتی تهیه شده است و از موادی که به صورت طبیعی برای بدنتان لازم باشد استفاده شده است و می تواند طی این دوره به تقویت بدن، تقویت سیستم دفاعی و ایمنی بدن و همچنین افزایش انرژی بدن بسیار مفید باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + یک =