مقالات

چرا باید معجون کندوک را داخل ظروف شیشه ای نگهداری کنیم؟

نگهداری از معجون کندوک داخل شیشه

یکی از مهم ترین نکاتی که باید در نظر داشته باشید نحوه نگهداری از معجون است چون شما در یک دوره سه ماهه از معجون استفاده می کنید و باید به گونه ای معجون را نگهداری کنید که اثر خود را از دست ندهد و خراب نشود که یکی از مهم ترین موردی که باید رعایت شود ظرفی است که معجون را داخل آن نگهداری می کنید که در ادامه به صورت کامل به بررسی این موضوع می پردازیم که چرا باید معجون را فقط داخل ظروف شیشه ای نگهداری کنیم.

ممکن است بارها شنیده باشید که عسل یا ترشیجات را داخل ظروف پلاستیکی نگهداری نکنید اما ممکن است تا به حال به دنبال این موضوع نرفته باشید و ندانید که دلیل علمی این موضوع چیست که در این محتوا کندوک به صورت کامل به بررسی این موضوع می پردازیم.

چرا نباید از ظروف پلاستیکی استفاده کرد؟

در جواب باید گفت که عسل دارای خاصیت اسیدی است و مانده این معجون داخل ظروف پلاستیکی بافت پلاستیک را در خود حل می کند و مصرف این معجون در این حالت می تواند بسیار برای سلامتی بدنتان مضر باشد و باید تا جایی که امکان دارد معجون را داخل ظرف های پلاستیکی نگهداری نکنید تا همچنین مشکلی برایتان ایجاد نشود.

حال ممکن است برایتان سوال باشد که از چه ظرفی برای نگهداری معجون استفاده کنیم تا این مشکل ایجاد نشود؟ در جواب باید گفت که بهترین راه استفاده از ظروف شیشه ای است که در برابر هیچ یک از مواد معجون واکنش نشان نمی دهد و می توانید تا هر زمان که می خواهید داخل ظروف شیشه ای نگهداری کنید بدون اینکه کوچک ترین آسیبی به معجون یا سلامتی شما وارد شود.

مجموعه کندوک زمانی که معجون را سفارش می دهید معجون را در ظروف پلاستیکی برای شما می فرستد و دلیل این کار این است که بتواند در برابر حرکت ها و تکان هایی که در در دست پست تا به دست شما می رسد دوام بیاورد و نشکند و در این مدت های کوتاه مدت مشکلی ایجاد نمی کند اگر برای مدتی طولانی در پلاستیک بماند مشکل ساز می شود پس سعی کنید زمانی که معجون به دستتان می رسد به صورت کامل در داخل یک ظرف شیشه ای آن را تخلیه کنید.

چرا نباید از ظروف پلاستیکی استفاده کرد؟

نحوه صحیح و درست و نگهداری از معجون کندوک

برای نگهداری درست و اصولی از معجون باید راه های درست آن را بلد باشید چون معجون در داخل خود دارای ژل رویال است باید به نحوه درستی از آن مراقبت شود که برای این کار باید معجون را در یک جای تاریک و خنک مثل داخل کابینت یا داخل کمد که تغییرات دما نداشته باشد نگهداری کنید. حال سوالی که برای خیلی از افراد ممکن است ایجاد شود این است که مگر ژل رویال نباید منجمد باشد و داخل فریزر نگهداری شود؟

سوال کاملا درستی است اما باید در نظر داشته باشید ژل رویال در دو حالت می تواند دوام بیاورد که در داخل کندو کنار عسل باشد یا خارج از کندو باید منجمد باشد و در جای سرد نگهداری شود که در معجون چون با عسل ترکیب می شود به جای سرد و منجمد برای دوام آوردن نیاز ندارد فقط کافی است طبق شرایطی که عرض کردیم نگهداری کنید مشکلی برای ژل رویال آن ایجاد نمی شود.

اگر ژل رویال را به تنهایی بخواهید استفاده کنید باید حتما در داخل فریزر و در جای سرد نگهداری کنید تا مشکلی برای آن ایجاد نشود اما در داخل عسل و معجون مشکلی برای ژل رویال ایجاد نمی شود مگر اینکه شرایط نگهداری به صورتی که به شما گفته شده است نباشد.

چگونه باید به معجون کندوک اعتماد کنیم؟

در این مطلب کندوک با استفاده از چرا باید معجون کندوک را داخل ظروف شیشه ای نگهداری کنیم آشنا شدید اگر می خواهید از دیگر مطلب های کندوک همچون سرد مزاجی چیست؟ دیدن کنید می توانید به بخش بلاگ مراجعه کنید.معجون کندوک با هر معجون یا محصولات فیک و بی کیفیتی که استفاده کرده اید تفاوت دارد چون عسل هایی که در این معجون استفاده می شود در آزمایشگاه کندوک آزمایش می شود که از خاص ترین و مناسب ترین عسل برای ساخت معجون های شما استفاده شود همچنین از ژل رویال اصیل ایرانی برای تهیه معجون استفاده میشود که به شرط آزمایش به شما داده می شود.

کندوک دارای وبسایت اینترنتی با نماد اعتماد الکترونیکی و هزاران رضایت های مشتری است که از محصول استفاده مرتب کرده اند و نتیجه مطلوب دریافت کرده اند و همچنین برای دوستانی که مایل هستند حضوری خرید کنند دو شعبه حضوری گذاشته ایم که در بندر کیاشهر و لاهیجان حضور داریم که می توانید به صورت حضوری مراجعه کنید مشاوره کامل بگیرید و معجون شگفت انگیز کندوک را تهیه و استفاده کنید تا مشکلات خود را برطرف کنید.

فقط کافی است یک بار به صورت منظم از معجون کندوک استفاده کنید تا متوجه شوید چندین سال است راه اشتباه و هزینه اضافی برای رفع سردی بدن و مغز و عوارض ناشی از آنها صرف کرده اید که با استفاده از این معجون به صورت طبیعی در کوتاه ترین زمان ممکن می توانید به صورت کاملا طبیعی مشکل خود را برطرف کنید و به صورت دائمی تا زمانی که دوره شما به اتمام می رسد و نتیجه می گیرید مشاورین ما در اختیار شما هستند تا همه چیز را با آنها در میان بگذارید و در مورد نحوه مصرف معجون و رفع مشکلتان از آنها مشاوره بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + دو =