مقالات

درمان سردمزاجی با ژل رویال

درمان سردمزاجی با ژل رویال

امروزه سردمزاجی و نداشتن علاقه به رابطه جنسی در بانوان بسیار زیاد شده است البته سردمزاجی در آقایان نیز اتفاق می افتد اما این مورد در بانوان بیشتر مشاهده می شود و می تواند دلایل زیادی داشته باشد.

سردمزاجی می تواند باعث نارضایتی طرف مقابل و در نهایت ایجاد تنش در خانواده و حتی می تواند منجر به طلاق شود که قبل از رسیدن کار به این مرحله می توانید به صورت کاملا طبیعی با ژل رویال خود را از این مشکل نجات دهید.

نداشتن علاقه به رابطه جنسی می تواند دلایل بسیار زیادی داشته باشد که در این مطلب قصد داریم به صورت کامل به این موضوع بپردازیم و به شما کمک کنیم به وسیله ژل رویال سردمزاجی خود را درمان کنید.

ژل رویال چیست ؟ | ژل سلطنتی

ژل رویال که به آن ژل سلطنتی نیز گفته می شود در کنار عسل و گرده گل یکی دیگر از فراوده های زنبور است و بافت آن چسبنده و کرمی رنگ است.

ژل رویال یکی از مغذی ترین و پر خاصیت ترین فراورده های زنبور است و برای درمان بسیاری از بیماری ها از آن استفاده مفید می شود.

این ماده  غذای سه روز اول لاورها(نوزاد زنبور) و غذای دائمی ملکه زنبور عسل است و کافی است نوزاد زنبور سه روز از آن تغذیه کند تا به زنبور کارگر تبدیل شود و اگر 5 روز از آن استفاده کند به ملکه زنبور عسل تبدیل می شود.

ژل رویال دارای خواص بسیار زیادی برای درمان خیلی از بیماری ها است و یکی از این موارد درمان سردمزاجی و مشکلات جنسی است. در کل عسل و فراورده های زنبور عسل به دلیل داشتن طبع گرم در درمان مشکلات جنسی موثر هستند.

طبع ژل رویال نیز طبع گرم است و می تواند با فواید دیگری که دارد مشکلات مربوط به سردمزاجی را در بدن شما درمان کند و باعث شود رابطه زناشویی لذت بخشی داشته باشید و به مشکلات و تنش های خانوادگی نیز پایان دهید. اگر می خواهید در مورد طبع ژل رویال اطلاعات داشته باشید می توانید به مطلب آن مراجعه کنید .

درمان سردمزاجی با ژل رویال

مشکلات هورمونی + سردمزاجی

یکی از عواملی که روی سردمزاجی و نداشتن علاقه به رابطه جنسی مشکلات هورمونی است که تنظیم نبودن این هورمون ها می تواند روی خشک ماندن واژن بانوان عدم تحریک آنها به رابطه جنسی می شود و عدم علاقه یکی از طرفین به رابطه جنسی می تواند باعث شود طرف دیگر نیز از رابطه لذت کافی را نبرد و باعث ایجاد مشکلات زیادی شود.

مشکلات هورمونی یکی از بیماری هایی است که ممکن است برای کسی پیش بیاید و دیدن علایم آن می توانید با مراجعه به پزشک غدد مشکل خود را کاوش کنید و با درمان به موقع آن از ایجاد مشکلات دیگر مثل سردمزاجی جلوگیری کنید.

یکی از راه های تنظیم هورمون های بدن استفاده از ژل رویال به صورت منظم است که می تواند بسیار به راحتی هورمون های بدن شما را تنظیم کند و شما را از دست سردمزاجی نجات دهد.

درمان بیماری های زنانه |  ژل رویال

یکی دیگر از دلایل سردمزاجی و عدم علاقه به رابطه جنسی در بانوان مربوط به اندام جنسی ، تخمدان ها ، رحم و… است و همچنین تخمدان پلی کیستیک یکی از بیماری هایی است که در میان بانوان بسیار رایج است و همه این بیماری های زنانه می تواند در صورت عدم پیشگیری به سردمزاجی و عدم تمایل به رابطه جنسی منجر شود.

درمان این بیماری ها با فراورده های زنبور عسل که یکی از مهم ترین آنها ژل رویال است ممکن است و با استفاده از ژل رویال طبیعی به صورت مستمر می توانید این بیماری ها را از بین ببرید.

مشکلات زیادی وجود دارد که می تواند منجر به سردمزاجی شود که همه آنها با استفاده منظم از ژل رویال با کیفیت قابل درمان و پیشگیری است و می توانید با مصرف ژل رویال حتی از ایجاد آنها جلوگیری کنید.

خستگی و استرس + عامل اصلی سردمزاجی

یکی از دلایل اصلی و تاثیرگذار روی سردمزاجی استرس ، اضطراب ، مشکلات روحی و روانی است که ممکن است بسیاری از بانوان به دلیل ترس از رابطه جنسی و یا مشکلات روزانه دچار استرس و مشکلات روحی شود که در صورت عدم مراجعه به پزشک . درمان آن می تواند به سردمزاجی و عدم تمایل به رابطه جنسی منجر شود.

این مورد را در ابتدای کار می توانید با مراجعه به پزشک درمان کنید اما در صورت منجر شدن به سردمزاجی به ژل سلطنتی نیاز دارید تا بتوانید به کمک آن هم بیماری های مربوط به سرد مزاجی را از بین ببرید و هم انرژی خود را بالا ببرید و از خستگی و استرس نجات پیدا کنید.

فراورده های زنبور مثل عسل ، ژل رویال، گرده گل و… دارای مواد مغذی بسیار زیادی برای بدن هستند و مصرف آنها سطح انرژی و شادابی را افزایش می دهد و روی شرایط روحی و روانی نیز می تواند تاثیر مثبت داشته باشد.

خرید ژل رویال با کیفیت | روش خرید

یکی از مشکلات اصلی خیلی از افراد در خرید عسل و فراورده های زنبور عسل پیدا کردن آن به صورت طبیعی و ارگانیک است که توسط خود زنبور عسل با استفاده از پرخاصیت ترین گیاه ها تولید شده باشد.

ژل رویال خام 180 گرم

برای پیدا کردن این چنین عسلی تنها راه تشخیص قطعی آزمایش کردن عسل در آزمایشگاه است که این کار برای شخص خریدار کار هزینه بر و اصولی نیست و تنها راه پیدا کردن و خرید عسل طبیعی خرید از یک فروشگاه معتبر است.

برای خرید ژل رویال کاملا طبیعی و پرخاصیت لازم است از فروشگاه های معتبر و شناخته شده مثل : کندوک خرید کنید که محصولات آنها به طبیعی بودن و کیفیت بالا شهرت دارند ، خرید کنید تا خریدی مطمئن داشته باشید و بیشترین بهره را از استفاده ی آن ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × یک =