مقالات

سردی مغز | علامت های سردی مغز

سردی مغز | علامت های سردی مغز

یکی از اختلالاتی که در بدن بسیاری از افراد امروزه به دلیل تغذیه نامناسب و عادت های روزانه نامناسب ایجاد می شود سردی بدن و سردی مغز است که مادر بسیاری از بیماری هایی است که در بدن ما ایجاد می شود و راه درمان های اشتباهی برای آنها طی می کنیم پس ادامه این مطلب را از دست ندهید تا به صورت کامل به علائم سردی بدن و سردی مغز و علائم این اختلال در بدن بپردازیم تا اگر این علائم را در بدن خود مشاهده کردید بتوانید به راحتی این مشکل را در بدن خود رفع کنید.

سردی مغز دارای علائم بسیار زیادی است که اگر بتوانید در ابتدای ایجاد آن را رفع کنید بسیار ساده تر مشکلتان برطرف خواهد شد و ریشه ای این اختلال برطرف می شود و دچار مشکلات بزرگ تر نخواهید شد.

چرا دچار سردی مغز می شویم؟

ریشه اصلی سردی بدن و سردی مغز استفاده از موادی که طبع سرد بدن را زیاد می کند در سفره غذایی خیلی از ما است و ممکن است خیلی از مواد را نشناسیم و در استفاده آنها زیاده روی کنیم و مشکلات ناشی از سردی مغز در بدن ایجاد شود که در میان این مواد می توان به : ترشیجات، ماست، دوغ، پنیر، غذاهای سرخ کردنی، فست فودها، نوشابه و… اشاره کرد که تعداد این مواد خیلی بیشتر از این چند موردی است که معرفی کردیم اما این موارد روی سفره غذایی ما ایرانیان بسیار زیاد پیدا می شود.

زمانی که مغز شما دچار سردی می شود جریان خون در نقاط مختلف بدن را کاهش می دهد و ممکن است مشکلات و علائم بسیار آزاردهنده ای در بدن شما ایجاد کند که متوجه نباشید این مشکلات در اثر سردی مغز ایجاد شده است و با راه درمان اشتباه نتوانید آن را رفع کنید و به مرور زمان تاثیرات آن در بدن بیشتر شود پس یهترین کار برای رفع این علائم شناخت کامل سردی بدن و سردی مغز است که در این محتوا به صورت کامل با آن آشنا می شوید.

چرا دچار سردی مغز می شویم؟

در سن خاصی به سردی مغز دچار می شویم؟

خیلی از افراد ممکن است گول سن و سالشان را بخورند که در سن نوجوانی یا جوانی هستند و بدن مقاومی دارند و دچار سردی مغز نمی شوند. اما این تصور کاملا اشتباه است، چون سردی مغز بیماری محسوب نمی شود که ارتباطی با مقاومت بدن، جوانی یا پیری داشته باشد.

بلکه یک اختلال در بدن است که ممکن است با تغذیه نامناسب برای هر شخصی در هر سنی ایجاد شود پس سعی کنید نکات ذکر شده در این محتوا را جدی بگیرید تا از شر علائم سردی بدن در امان باشید.

سردی مغز چه علائمی دارد؟

حال به بخش مهم این مطلب می رسیم یعنی نشانه های سردی مغز در بدن که در این بخش مهم ترین و شایع ترین علائم سردی مغز را مشاهده می کنید و با آنها اشنا می شوید و ممکن است همین الان که این قسمت را مطالعه می کنید بسیاری از این نشانه ها را داشته باشید و متوجه نشده باشید که مشکل از سردی بدن است پس تا انتها با ما بمانید:

سرد شدن دست و پاها و فرق سر

یکی از اولین نشانه هایی که رد اثر سردی مغز در بدن نمایان می شود احساس سردی در دست و پاها و فرق سر است چون سردی مغز جریان خون در بدن را کاهش می دهد و در حالت عادی دست و پاها دورترین نقاط از بدن هستند که خون به آنها می رسد و زمانی که این جریان خون کاهش پیدا می کند از حالت عادی نیز جریان خون در این قسمت ها کمتر می شود پس در نتیجه در بخش ها از بدن احساس سرد شدن و سرما می کنید.

احساس کسلی ، خواب الودگی، خستگی بیش از حد

خیلی از افراد ممکن است پس از دچار شدن به سردی مغز حتی با نداشتن فعالیت زیاد بیش از حالت عادی در بدن خود احساس کسلی و خستگی داشته باشند و همیشه کسل و خواب آلوده باشند که دلیل این امر همان نبود خون کافی در بدن است چون زمانی که خون کافی در بدن جریان ندارد انرژی و مواد مغذی کافی به نقاط مختلف بدن نمی رسد و بدن شما دچار ضعف می شود و همیشه با کمبود انرژی مواجه هستید.

ضعیف شدن حافظه و ریزش مو

دو مورد دیگر از علایم سردی بدن که در این افراد زیاد دیده می شود ضعیف شدن حافظه و عدم تمرکز کافی است و به دلیل اینکه خون کافی در مویرگ های سر جریان ندارد اکسیژن رسانی به موها به اندازه کافی انجام نمی شود و این امر موجب می شود بافت و ریشه موهای شما ضعیف شود و در نهایت ریزش موی شدیدی هم تجربه کنید.

تنبلی تخمدان و یائسگی زودرس

یکی از مشکلات جدی که در اثر سردی مغز در بانوان ایجاد می شود تنبلی تخمدان است که اگر درمان نشود می تواند به یائسگی زودرس و در نهایت نازایی منجر شود و این مشکل به این دلیل ایجاد می شود که این کاهش جریان خون در بدن به حدی تشدید می شود و به نواحی تناسلی می رسد.

این امر موجب می شود فولیکول های تخمدان ضعیف شود و دچار تنبلی تخمدان شوید و اگر فکری برای رفع این مشکل نکنید ذخیره تخمک ها کاهش پیدا می کند و با تمام شدن ذخایر تخمک ها دچار یائسگی زودرس می شوید.

زودانزالی، عدم نعوظ، شلی آلت

مشکلات جنسی در آقایان خیلی زودتر از بانوان در اثر سردی مغز اثر خود را نشان می دهد و دلیل این امر اختلال در کارکرد هورمون های بدن و هورمون های جنسی است که علاوه بر علائم دیگر اختلال در کارکرد هورمون های بدن می تواند از نظر جنسی شما را دچار زودانزالی شدید کند.

همچنین دچار استررس، اضطراب، سردرد و سرگیجه شوید و یکی دیگر از مشکلات ایجاد شده مشکل در نعوظ است که این مشکل به دلیل کمبود جریان خون در نواحی تناسلی است. چون زمانی که خون کافی در نواحی تناسلی جریان نداشته باشد انقباض ماهیچه ای سخت تر می شود و با مشکل نعوظ و شلی آلت مواجه می شود.

در ادامه به راه های رفع سردی بدن و سردی مغز می پردازیم. اما اگر می خواهید از دیگر مطلب های کندوک همچون مطلب برای ضعف و بیحالی چه بخوریم؟ دیدن کنید می توانید به بخش بلاگ ما مراجعه کنید.

راه های رفع سردی بدن و سردی مغز

خیلی از افراد برای رفع این مشکل از گرمی جات استفاده می کنند که راه حل نسبتا درستی است اما باید از محصولی استفاده کنید که بتواند قدرت این را داشته باشد که طبع بدن شما را تغییر دهد که مشکلتان به صورت ریشه ای رفع شود.

راه های رفع سردی بدن و سردی مغز

عوارض استفاده از داروهای شیمیایی

درصد زیادی از افراد زمانی که با مشکلات جنسی مواجه می شوند تصور می کنند این مشکل هیچ گاه رفع نمی شود و به دنبال راه کارهای مقطعی می روند و به فکر ریشه یابی و رفع دائمی این مشکل نمی افتند.

راهکار بسیاری از این افراد استفاده از داروهای شیمیایی است که این داروها هم تاثیر کوتاه مدتی دارد و هم در طولانی مدت عوارض بسیار شدیدی می تواند روی سلامتی شما داشته باشد پس بهترین کار ریشه یابی مشکل و درمان طبیعی آن مشکل است.

راه مناسب برای رفع مشکلات جنسی

مجموعه کندوک با تحقیق چندین ساله روی مشکل سردی مغز و ارتباط آن با مشکلات جنسی موفق شده است معجونی از 9 ماده بسیار پرخاصیت و کمیاب برای شما تهیه کند که دارای عسل های طبیعی، ژل رویال، گرده گل، جینسینگ، 5 گیاه هندی و پاکستانی و… است که می تواند طی این دوره سه ماهه که از آن استفاده می کنید سردی بدن و سردی مغز شما را بگیرد و این مشکل را همراه با عوارض ناشی از آن به صورت ریشه ای در بدن شما ریشه کن کند.

 در صورتی که قصد تهیه معجون تقویت بدن vip را دارید می توانید روی این کلمه کلیک کنید و البته بهتر است بدانید که معجون کندوک برای آقایان و خانم ها و افراد دیابتی به صورت جداگانه تولید شده است.

آیا یک بار استفاده از آن کافی است یا مصرف مداوم

یکی از سوالات رایج که از مشاوران مجموعه کندوک پرسیده می شود این است که تنها یک دوره سه ماهه برای رفع مشکل کافی است یا خیر؟!

در جواب این سوال باید بدانید که مصرف این معجون به صورت منظم طی این دوره سه ماهه و بر اساس بروشور آن می تواند مشکل شما را به صورت ریشه ای رفع کند اما برای تقویت بیشتر و همچنین تقویت بدن، سیستم دفاعی و ایمنی بدن، افزایش انرژی بدن و… بهتر است همیشه این معجون معجزه گر را در سبد غذایی خود داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *