دسته‌بندی نشده

مشکل جنسی افراد دیابتی

مشکل جنسی افراد دیابتی

امروزه مشکل جنسی افراد دیابتی یکی از اساسی ترین مشکلاتی است که خیلی از افراد هم در میان آقایان و هم بانوان با آن درگیر هستند و ممکن است برای رفع این مشکل از داروها و روش های درمانی زیادی استفاده کرده باشید و نتیجه نگرفته باشید و چه بسا مشکلتان بیشتر شده و اثرش تشدید شده باشد.

پس اگر شما هم از آن دسته از افراد هستید که با مشکلات جنسی درگیر هستید و به دلیل مشکل دیابت از خیلی از داروها و روش های درمانی نمی توانید استفاده کنید ادامه این محتوا از مجموعه کندوک را از دست ندهید تا بهترین راه درمان این مشکل را به شما معرفی کنیم. 

یکی از سوالاتی که خیلی از افراد دیابتی از مشاوران مجموعه کندوک می پرسند این است که بیماری دیابت می تواند روی ناباروری تاثیر داشته باشد یا خیر؟ که در این محتوا قصد داریم این سوال را نیز پاسخ دهیم.

دلیل اصلی ایجاد مشکلات جنسی در افراد دیابتی

یکی از مشکلاتی که برای خیلی از افرادی که با مشکلات جنسی سروکار دارند ایجاد می شود این است که بدون ریشه یابی مشکل به دنبال امتحان راه درمان های مختلف می روند و همین امر موجب تشدید شدن اثر مشکل می شود و ممکن است بعد از مدتی متوجه شوید که اثر این مشکل چندین برابر بیشتر شده است و به صورت کامل دچار سردمزاجی و بی میلی جنسی شده اید. 

ریشه بیشتر مشکلات جنسی هم در آقایان و هم در بانوان سردی بدن و سردی مغز است چون این اختلال در بدن موجب می شود جریان خون در نقاط مختلف بدن از جمله نواحی تناسلی کاهش پیدا کند و موجب می شود کارکرد هورمون های بدن دچار مشکل شود و این مورد استارت مشکلات جنسی در بدن را می زند.

ممکن است مشکلات زیادی همچون : زودانزالی، عدم نعوظ ، شلی آلت و… در آقایان و برای بانوان مشکلاتی همچون: تنبلی تخمدان، یائسگی زودرس، سرد مزاجی شدید و… ایجاد شود که اگر درمان نشود می تواند در نهایت به نازایی و ناباروری در هر دو مورد منجر شود. 

یکی از مناسب ترین راه ها برای جلوگیری از ایجاد مشکلات جنسی جلوگیری از سردی بدن و سردی مغز است یعنی با انجام این کار یکی از مهم ترین محرک های مشکلات جنسی را از بین برده اید و تنها کافی است نشانه های اصلی و اولیه سردی بدن را بشناسید که بتوانید با دیدن این نشانه ها در بدن نسبت به درمان این مشکل اقدام کنید و مانع از ایجاد مشکلات جنسی شوید. 

دلیل اصلی ایجاد مشکلات جنسی در افراد دیابتی :

علائم سردی بدن و سردی مغز در افراد دیابتی

سردی بدن دارای علائم بسیار زیادی است که اگر این علائم را بشناسید تا حد زیادی می توانید از ایجاد مشکلات جنسی جلوگیری کنید که در این بخش به ترتیب همه علائمی که می تواند منجر به ایجاد این مشکل شود را بررسی می کنیم:

سرد شدن دست و پاها و فرق سر

یکی از اولین علائمی که در اثر سردی بدن و سردی مغز ایجاد می شود سرد شدن بدن بخصوص دست ها و پاها است که این افراد حتی در فصل های گرم مثل تابستان دست و پاهایشان یخ می کند و همیشه احساس سرما می کنند.

دلیل این امر این است جریان خون در بدن کاهش پیدا می کند و چون دست و پاها دورترین نقاطی است که در حالت عادی خون به آنها می رسد اگر دچار سردی بدن شوید این مقدار به شدت کاهش پیدا می کند و بدن دچار سردی و احساس سرد شدن بدن ایجاد می شود. 

احساس کسلی، خواب آلودگی و کاهش شدید انرژی بدن

یک امر کاملا طبیعی است زمانی که خون کافی در بدن جریان نداشته باشد انرژی و مواد مغذی کافی به بدن نمی رسد و بدن دچار ضعف و کاهش شدید انرژی می شود و همیشه احساس کسلی ، خواب آلودگی و خستگی بیش از حد می کنید. 

ضعیف شدن حافظه و ریزش مو

این دو موردی که قبل تر اشاره کردیم اولین علایم سردی بدن است که اگر بتوانید در این مرحله سردی بدن را درمان کنید نه عوارض آزاردهنده دیگر سردی بدن ایجاد می شود و نه دچار مشکلات جنسی خواهید شد.

مورد بعدی که ایجاد می شود عدم تمرکز و ضعیف شدن حافظه است چون با کاهش جریان خون در بدن کارکرد هورمون های بدن دچار اختلال می شود و دچار عدم تمرکز می شوید و همچنین زمانی که خون کافی در مویرگ های سر وجود ندارد اکسیژن رسانی مناسب به موها انجام نمی شود و ریشه و بافت موها ضعیف می شود و ممکن است ریزش موی شدیدی را تجربه کنید. 

زانو درد، کمر درد و مفصل درد ناشی از سردی مفاصل

هرچه زمان بیشتری از درمان سردی بدن بگذرد اثر سردی مغز بیشتر و جریان خون در نقاط مختلف بدن کمتر می شود و این مورد می تواند به حدی تشدید شود که مفصل های شما را دچار سردی کند و مشکلاتی مثل زانو درد و کمر درد را ایجاد کند که ممکن است خیلی از افراد این اختلال را با مشکلات مفصلی و استخوان اشتباه بگیرند و راه درمان اشتباهی برای آن پیش بگیرند. 

زودانزالی ، عدم نعوظ، شلی آلت

سردی معده یکی دیگر از مشکلاتی است که در ادامه ایجاد می شود و خود دارای عوارض بسیار زیادی همچون: چاقی دور شکم و پهلو، خلط پشت حلق، ریزش آب از دهان موقع خواب، نفخ و ورم شدید معده و… می شود و اگر در این مراحل سردی بدن درمان نشود مورد این بخش یعنی مشکلات جنسی ایجاد می شود.

چون این کاهش جریان خون به نواحی تناسلی نیز سرایت می کند و کارکرد هورمونها را دچار مشکل می کند و سطح تستوسترون بدن را به شدت کاهش می دهد و مشکلاتی مثل زودانزالی، عدم نعوظ و شلی آلت و حتی سرد مزاجی شدید را ایجاد می کند. 

آیا دیابت روی نازایی و ناباروری تاثیر دارد؟

یکی از مسائلی که بیشتر افراد دیابتی را نگران کرده است این است که ممکن است در اثر دیابت دچار نازایی و ناباروری شوند پس باید این مورد را بدانید که امر ممکن است اما در طولانی مدت و با درمان غیر اصولی دیابت و سردی بدن اتفاق می افتد.

چون بیماری دیابت می تواند روی اسپرم ها تاثیر منفی بگذارد و آنها را دچار کاهش تعداد و تغییر شکل کند و مشکل نازایی را ایجاد کند و لازم نیست زیاد روی این مورد حساس باشید چون به ندرت این مورد اتفاق می افتد و با مراقبت های مناسب و اصولی می توانید از ایجاد این مشکل جلوگیری کنید. 

آیا دیابت روی نازایی و ناباروری تاثیر دارد؟

چگونه مشکلات جنسی افراد دیابتی درمان می شود؟

حال به مهمترین بخش این مطلب یعنی درمان مشکلات جنسی می رسیم که لازم است بدانید روش درمان خیلی افراد که برای درمان این مشکل پیش می گیرند اشتباه است و اثر این اختلالات را در طولانی مدت بیشتر می کند و در این روش ها بیشتر افراد به دنبال استفاده از داروهای شیمیایی می روند که این داروها اثر کوتاه مدتی دارند و در طولانی مدت می تواند عوارض بسیار بیشتری داشته باشد. 

مجموعه کندوک با تحقیق چندساله روی این مشکل و ریشه یابی ایجاد مشکلات جنسی در افراد دیابتی برای شما یک معجون تقویتی از 9 ماده بسیار پرخاصیت و کمیاب مثل:  عسل های طبیعی با ساکارز زیر 2 (مناسب برای افراد دیابتی)، ژل رویال، گرده گل، جینسینگ 5 گیاه هندی و پاکستانی و… می باشد که کمک می کند طی این دوره سه ماهه که از این دارو استفاده می کنید به صورت کامل سردی بدن و سردی مغز شما را بگیرد و مانع از ایجاد این مشکلات در افراد دیابتی شود.  اگر قصد خرید معجون تقویت بدن vip (ویژه دیابتی ها) را دارید می توانید روی این کلمه کلیک کنید و البته بهتر است بدانید که معجون کندوک برای آقایان و خانم ها و افراد دیابتی به صورت جداگانه تولید شده است.

یک دوره استفاده از معجون کافی است؟

یکی از بیشترین سوالاتی که در مورد معجون کندوک از مشاوران مجموعه کندوک پرسیده می شود این است که آیا پس از استفاده از یک دوره کامل معجون مشکل ریشه ای درمان می شود یا باید دوباره استفاده کرد؟!

در جواب این سوال باید بدانید که اگر این معجون را به صورت کامل و بدون وقفه طی این سه ماه به صورت منظم و طبق دستور استفاده کنید مشکل شما ریشه ای درمان می شود اما برای تقویت بیشتر و جلوگیری از ایجاد دوباره این مشکل بهتر است همیشه در سبد غذایی خود معجون کندوک را داشته باشید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *