مقالات

علت تفاوت نوع عسل معجون های کندوک بانوان و آقایان

علت تفاوت نوع عسل معجون های کندوک بانوان و آقایان

احتمالا برای بسیاری از شما پیش آمده باشد که عسل های مصرفی مجموعه کندوک در معجون هایش متفاوت است یا از یک نوع عسل استفاده می شود. در واقع مجموعه کندوک برای هر یک از معجون های خود که دارای ترکیبات متفاوتی هستند یک نوع عسل جداگانه استفاده می کند و بسته به مورد مصرف این معجون، عسل مورد نظر را پایه قرار می دهد تا بیشترین بازدهی مثبت را برای شخص مصرف کننده داشته باشد .

همانطور که اطلاع دارید هر عسل طبیعی دارای خواص جداگانه ای است و بسته به شهد مصرفی زنبور، طعم و بوی جداگانه ای را نیز دارد و گاهی این عسل ها از ترکیب چندین گل تولید می شوند که به آن ها چهل گیاه یا چهل گل نیز می گویند. بنابراین نمی توان گفت که همه عسل ها با هم تشابه کامل دارند. در ادامه این مطلب ما به دو تا از عسل های مصرفی در معجون های تقویت قوای جنسی بانوان و معجون های تقویتی vip آقایان را به شما معرفی می کنیم و دلیل این که هر کدام چه خاصیتی دارند را برای شما بازگو می کنیم، پس با ما همراه باشید .

عسل رازیانه برای معجون های بانوان

در میان عسل های متنوعی که برای دوره درمانی با عسل در روند بهبود بیماری های بانوان مورد بهره وری قرار می گیرد، یکی از این عسل ها که دارای خواص بیشتری است بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد که آن عسل، عسل رازیانه نام دارد. عسل رازیانه یک نوع عسل بسیار ویژه برای استفاده بانوان است. در بسیاری از کشورها عسل رازیانه را به نامی مانند عسل بانوان می شناسند و فواید آن برای رفع مشکلات بانوان به صورت فراوانی در بسیاری از رسانه ها مورد توجه مردم قرار گرفته است. نکته قابل توجه و مثبتی که باید به آن اشاره کنیم این است که ایران نیز عسل طبیعی و اصیل رازیانه را در خود پرورش می دهد و به همین دلیل می توانیم از ویژگی های منحصر به فرد این عسل برای رفع مشکلات به وجود آمده در بانوان بهره بگیریم .

کاربرد ها و فواید عسل رازیانه برای بانوان

برای تهیه عسل رازیانه می توانید روی این عکس کلیک کنید.

تنظیم دوره پریود

یکی از بهترین مواد طبیعی برای تاثیر گذاشتن بر روی دوره پریود بانوان رازیانه است. گیاه رازیانه ویژگی های خاصی برای منظم کردن پریود را در خود دارد. از دوره های پیشین تا به امروز از گیاه رازیانه به عنوان گیاهی قاعده آور یاد شده که اشاره به موثر بودن این ماده در هورمون های بدن آن شخص است. تعدادی از این بی نظمی در دوره قاعدگی بانوان زمانی شکل می گیرد که هورمون ها در جسم آن فرد دچار اختلال شود.

بهره گیری از رازیانه به صورت های مختلف کمک می کند تا این بی نظمی ها حل شوند. نکته بعدی خوشحال کننده این است که عسل رازیانه دارای کلیه ویژگی های گیاه خام رازیانه است. پژوهش گران زیادی با انجام دادن تحقیقات گسترده به این نتیجه رسیده اند که میزان تاثیر رازیانه برای تنظیم قاعدگی از هر ماده دیگری بالاتر است و همین ویژگی ها در رازیانه باعث شده که عسل رازیانه هم که خود از شهد رازیانه توسط زنبورها تهیه می شود نیز بازدهی بسیار بالایی در قاعده آوری و تنظیم کردن مدت پریودی داشته باشد .

افزایش میل و توان جنسی در بانوان

طبق آمارهای ثبت شده در بهداشت خانواده، میزان طلاق افزایش بالایی داشته و یکی از این علت ها کمبود میل و توان جنسی در بانوان است و این را می توان به نا سالم بودن شخص از لحاظ جنسی ربط داد. در سال های اخیر به دلیل مشغله کاری استفاده از فست فود و مواد غذایی که طبع سردی دارند زیاد شده است و همین نوع مصارف باعث شده که مهده و بدن این شخص به طرف سرد شدن سوی گرفته و باعث کاهش شدید میل جنسی در بانوان می شود . عسل های رازیانه که خود بر پایه طبیعی قرار دارند و در طبیعت خود سازگار با هر نوع مزاجی هستند می توانند این دسته از مشکلات را به راحتی حل نمایند. استفاده منظم و مستمر از این محصول باعث می شود که شخص در طول دوره مصرف بدن خود را بازیابی کرده و آن طبع گرم و سالم را به بدن خود باز گردانند .

عسل کنار برای معجون های آقایان

عسل با دارا بودن طبعی گرم می تواند کمک شایانی در رفع اختلالات آقایان انجام دهد و در انواع عسل ها که در طب سنتی کاربرد دارد عسل کنار از همه موارد مشابه مقویی تر واقع شده که در ادامه به خواص این عسل برای آقایان اشاره می کنیم و معرفی کامل تری را برای شما انجام می دهیم .

عسل کنار از عسل هایی است که بسیار مقویی بوده و در بالا بردن پتانسیل و کشش جنسی آقایان بسیار موثر بوده و در حالت کلی خواص جنسی خاصی دارد و این خواص به علت دارا بودن ماده ها و ترکیبات فعال زیستی مانند : انواع ویتامین ها، عنصرهای مفید معدنی، ترکیبات پلی فنولی و حتی پیش ساخت های هورمون ها است و عسل کنار می تواند بازدهی بسیار مثبتی در بالا بردن انواع هورمون جنسی داشته باشد.

برخی از خواص عسل کنار

برای تهیه عسل کنار می توانید روی این عکس کلیک کنید.

تقویت سیستم ایمنی بدن

عسل سدر یا کنار طبیعی سرشار از آنتی اکسیدان‌ هایی است که با کلیه ی رادیکال‌ های آزاد مقابله می ‌کنند. البته باید این نکته را دریابید که وجود رادیکال‌ های آزاد در داخل جسم یک فرد می ‌تواند باعث تشکیل انواع بیماری و اختلال های خطرآفرینی مانند سرطان و آرتریت شود. عسل کنار با دارا بودن خاصیت آنتی اکسیدان بالاتر نسبت به بقیه عسل‌ های مشابه، این توانایی را دارد که سلامت جسمی را بالا ببرد و سطح ایمنی یک شخص را به سالم ترین حالت ممکن درآورد.

رفع طبع سرد و بلغمی

عسل کنار دارای طبع گرم و ملایمی است که بسیار مناسب افرادی است که دارای طبع سرد و بلغمی هستند. با مصرف روزانه و مستمر این عسل می توانید بدن خود را به مرور گرم کنید و این افزایش گرمی در تقویت قوای جنسی بسیار تاثیر دارد و از هر نوع ماده طبیعی مشابهی قویی تر خود را نشان می دهد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 19 =