مقالات

مشکلات جنسی در آقایان

مشکلات جنسی در آقایان

مشکلات جنسی در بین مردان در تمامی رده‌های سنی پیش می‌آید. البته میزان آن در بین مردان مسن بیشتر است. شکل‌گیری اختلالات جنسی دلایل مختلفی دارد. با فهمیدن علت است که میتوان درمان را نزد متخصصان اورولوژی و پزشکان دیگر انجام داد. در این مطلب، از انواع مشکلات جنسی آقایان آگاه میشوید و به پرسش‌هایتان پاسخ داده خواهد شد، تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

مشکل جنسی مردان چیست؟

از جمله اختلالات جنسی در مردان شامل موارد زیر می‌شود:

_ اختلالات نعوظ

_ زودانزالی

_ انزال کُند یا بی‌انزالی

_ کمبود میل جنسی

_ اعتیاد به رابطه جنسی

_ اختلالات ارگاسم

اختلالات نعوظ

نعوظ به حالتی میگویند که تحریک جنسی مرد رخ میدهد و در آن، آلت تناسلی مرد سفت و برافراشته می‌شود. اگر مردی برای رسیدن به این حالت و حفظ کردن آن ناتوان بود مرد به اختلالات نعوظ مبتلا است. در اکثر مواقع مشکلات نعوظ در پی اختلالی دیگر در بدن اتفاق می‌افتد. میتوان گفت که از هر ۱۰ مرد، یک از آنها دچار اختلالات نعوظ هستند. دلایل زیادی بر تشکیل این مشکل نقش دارند؛ مثلا، بیماری‌های عروقی می‌توانند باعث بیماری اختلال نعوظ شوند. همچنین بیماری‌هایی مثل دیابت نیز می‌توانند به اعصابی که پیام های آلت جنسی میفرستند آسیب بزنند.

دلایل دیگری مانند عوامل روانی و اضطراب و استرس نیز در به وجود آمدن همچین اختلالاتی بی‌تأثیر نیستند. استفاده از بعضی داروها، عمل جراحی اندام‌هایی مثل پروستات، مثانه و همچنین مبتلا شدن به بیماری‌های مختلفی، برای مثال سرطان نیز از عواملی است که می‌تواند اختلالات نعوظ را در مرد ایجاد کند. این موضوع از اختلالات و مشکلات جنسی در مردان، است که رواج زیادی دارد.

زودانزالی

زور انزالی به حالتی گفته میشود که در آن، مرد خیلی زود به ارگاسم می‌رسد و در طول زمان رابطه جنسی، خیلی زودتر از زمان دلخواه شریک جنسی‌اش ارضا میشود. این مشکل خیلی زیاد است و حدود ۳۰ تا ۴۰درصد از مردان به آن دچار هستند.

دلایل زیادی باعث زودانزالی می‌شوند؛ برای مثال میتوان به مشکلات جسمانی، روانی و عاطفی و همچنین بهم خوردن تعادل مواد شیمیایی درون بدن اشاره کنیم. افرادی که به این اختلال دچار هستند، قبل از دخول و یا در اوایل آن، انزال پیدا می‌کنند. زودانزالی بر روی رابطه جنسی همراه با شریک جنسی تاثیرات منفی زیادی می‌گذارد.

دیرانزالی و یا بی‌انزالی

برخی از مردان نیز برای اینکه به انزال برسند باید مدت زمان زیادی تحریک شوند. یعنی رسیدن به نقطه اوج و انزال یا همان خروج منی از آلت تناسلی‌شان مدت زیادی زمان می‌برد. این مشکل در بعضی از مردان بیشتر نیز است و آنها اصلاً به نقطه خروج منی یعنی انزال نمی‌رسند.

 از جمله نشانه‌های رایج این مشکل، طول‌کشیدن به انزال رسیدن در حدود ۳۰ دقیقه و یا زمان بیشتر است. این اختلال می‌تواند باعث خسته شدن فرد و همچنین شریک جنسی او شود. به علاوه گاهی نیز درد در رابطه جنسی احساس می‌شود.

کمبود میل جنسی

یکی دیگر از مشکلات جنسی در بین مردان بی میلی به برقراری رابطه جنسی است. توجه کنید که حتی زنان هم در بعضی مواقع از زندگی دچار این مشکل می‌شوند همچنین علت های پیچیده و زیادی بر روی شکل‌گیری این اختلال تاثیر گذار هستند. داشتن استرس‌های زندگی کاری و شخصی و یا تغییرات در بدن می‌توانند بر روی میل جنسی افراد تاثیر گذار باشند. کم‌ علاقه شدن نسبت به رابطه جنسی به طور دوره‌ای مشکل خاصی ندارد ولی بعضی مواقع این موضوع حالت دائمی پیدا می‌کند و به بررسی وضعیت برای پیداکردن ریشه آن نیاز دارد.

کمبود میل جنسی

اعتیاد به رابطه جنسی

از دیگر مشکلات جنسی مردان میتوان به مقوله اعتیاد جنسی نیز اشاره کرد که خود را به طور تمایل به رابطه جنسی به شکل افراطی نشان می‌دهد. مردانی که به رابطه جنسی معتاد هستند مدام به این موضوع فکر می‌کنند و همچنین به انجام فعاایت های جنسی علاقه‌مند هستند و یا رفتارهایی کنترل‌نشده در این زمینه از خودشان نشان می‌دهند.

اعتیاد به رابطه‌ی جنسی می‌تواند باعث شود که روابط افراد مخدوش شود و همچنین بر روی ابعاد مختلف زندگی فرد معتاد تاثیرات نامطلوب بگذارد. گذاشتن زمان زیاد برای رسیدن به امور جنسی که در فرد غیر قابل کنترل است به پیگیری تخصصی پیش روانشناسان و همچنین درمانگران رابطه جنسی نیازمند است. این مشکل اگر حل نشود می‌تواند چالش‌ها و عوارض و مسائلی مانند ابتلا شدن به انواع بیماری مقاربتی جنسی مردان را در پی داشته باشد.

اختلالات ارگاسم

آنورگاسمی یا همان اختلال در ارگاسم نیز یکی از اختلال ها و مشکلات جنسی در بین مردان است که در آن، با وجود اینکه مرد در رابطه جنسی تحریک میشود به ارگاسم نمی‌رسد.

این مشکل در زنان نیز ممکن است به وجود آید و در کل میتواند بسیار آزار دهنده باشد. بهتر است دقت کنید که آنورگاسمی با اختلال نعوظ یا بی‌میلی جنسی فرقی دارد. دلایل بسیار زیادی مثل انجام جراحی اندام‌های مختلف، بالا رفتن سن و استفاده از برخی داروها در شکل‌گیری چنین اختلالی تاثیر دارند.

عوامل بروز اختلالات و مشکلات جنسی مردان چیست؟

اختلالات جنسی در بین مردان می‌تواند بخاطر وجود مشکلات روانی و روحی یا جسمانی باشد. آموزش سکس و همچنین رابطه جنسی و به علاوه شناخت مسائل مربوط به این موضوع می‌تواند راهگشای خیلی از مشکلات باشد.

عوامل جسمانی

 1. کم بودن سطح تستوسترون
 2. مصرف داروهای ضدافسردگی یا کنترل فشار خون
 3. اختلالات عروقی مانند تصلب شرایین (سخت‌شدن رگ‌ها) و همچنین فشار خون بالا
 4. سکته و یا تخریب‌شدن اعصاب ناشی از دیابت یا جراحی
 5. کشیدن سیگار
 6. مصرف الکل و یا مواد مخدر

عوامل روانی و روحی

 1. نگرانی در مورد عملکرد جنسی و قضاوت‌شدن از طرف شریک جنسی
 2. داشتن مشکلات زناشویی و اختلافات موجود در رابطه
 3. افسرده بودن و احساس گناه
 4. تأثیر تجربه‌های جنسی نامطلوب گذشته
 5. داشتن استرس‌ها و اضطراب‌های کاری و شخصی

عوامل روانی و روحی

معجون کندوک تقویت بدن vip آقایان درمانی فوق‌العاده برای مشکل جنسی آقایان

از زمان گذشته تا اکنون افراد برای درمان انواعی از بیماری ها از عسل استفاده کرده‌اند. عسل میتواند شمار خیلی زیادی از بیماری ها را درمان کند که یکی از این بیماری ها مشکلات جنسی در آقایان است. معجون کندوک تقویت بدن vip آقایان به عنوان درمانی فوق‌العاده موثر و صد در صدی برای ناتوانی جنسی آقایان به شمار می‌رود. این معجون از مواد بسیار موثری مانند ژل رویال و عسل و مواد مفید بیشتری ساخته شده است.

همان طور که فهمیدید در ترکیبات این معجون ژل رویال موجود است و توجه کنید که ژل رویال برای درمان مشکلات جنسی خیلی موثر است‌. بهترین راه برای درمان مشکل جنسی استفاده از معجون کندوک تقویت بدن vip آقایان یک بار در روز است. در صورتی تمایل به خرید معجون تقویت بدن vip آقایان را دارید می توانید روی این کلمه کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × دو =