مقالات

تاثیر باور نکردنی عسل و آب کرفس

تاثیر باور نکردنی عسل و آب کرفس

امروزه دغدغه خیلی از افراد هم در میان آقایان و هم در میان بانوان لاغری می باشد و از محصولات زیادی برای لاغری بدن استفاده می کنند که بسیاری از این محصولاتی که برای لاغری استفاده می شود شیمیایی و مضر هستند و ممکن است منجر به لاغری شوند اما سلامتی بدن را به خطر می اندارند و اعضای حیاتی بدن مانند : ریه ، کبد و… را هدف قرار می دهند و مشکلات بسیار بیشتری را برای شما ایجاد می کنند.

 یکی از راه های دیگر که بیشتر مردم برای لاغری به آن روی می آورند استفاده از عمل های لاغری می باشد که این عمل ها نیز می تواند خطرهای بسیار زیادی داشته باشد و ممکن است خیلی از افراد از عمل های جراحی ترس داشته باشند که بی دلیل هم نمی باشد پس یکی از بهترین راه ها برای لاغری داشتن یک رژیم غذایی مناسب و استفاده از طب سنتی یعنی استفاده از ترکیب عسل و آب کرفس می باشد .

خواص شگفت انگیز عسل برای سلامتی بدن

عسل یکی از موادی است که هم دارای ارزش غذایی می باشد و هم دارای خواص دارویی بسیار زیادی می باشد که در طب سنتی با ترکیب آن با بسیاری از مواد مفید برای بدن می تواند برای درمان بسیاری از بیماری ها مفید باشد . یکی از ترکیبات موجود برای لاغری می باشد که با ترکیب عسل و آب کرفس می توانید تناسب اندام را به بدن خود هدیه دهید .

بسیاری از بیماری ها مانند : از بین بردن جای زخم و سوختگی ، استفاده به عنوان ماسک روشن کننده پوست ، بیماری های گوارشی و تنفسی و… با استفاده از عسل و ترکیبات آن درمان می شود اما شرط اصلی که نباید از یاد ببرید استفاده از عسل کاملا طبیعی می باشد و این ترکیبات زمانی تاثیر گذار خواهد بود که از عسل کاملا طبیعی در تهیه آن استفاده شود .

کسی نیست که از خواص عسل برای سلامتی بدن خبردار نباشد و بسیاری از افراد از آن استفاده می کنند و نتیجه آن را دریافت کرده اند اگر شما هم به جز وعده صبحانه از خواص عسل بهره نبرده اید لازم است بیشتر در مورد خواص عسل و نحوه استفاده از آن تحقیق کنید . یکی از بهترین ترکیبات عسل ترکیب آن با آب کرفس می باشد که آب کرفس به عنوان معجزه سلامتی شناخته شده است و این ترکیب می تواند کمک شایانی به لاغری بدن کند و می توانید تناسب انوام خود را با مصرف به اندازه و مداوم این ترکیب به دست بیاورید .

ترکیب آب کرفس و عسل طبیعی برای لاغری

اگر شما هم جزو افرادی هستید که راه های زیادی را برای لاغری امتحان کرده اید و نتیجه نگرفته اید بهترین راه برای شما استفاده از ترکیب آب کرفس و عسل می باشد که می تواند تاثیر بسیار زیادی روی لاغری شما داشته باشد و کافی است مدت کوتاهی از آن استفاده کنید تا تاثیر آن را روی بدن خود مشاهده کنید و از تناسب اندام خود لذت ببرید .

برای استفاده از این ترکیب باید از آن قبل از خوردن وعده های غذایی خود استفاده کنید و سعی کنید قبل از خوردن غذا این ترکیب معجزه گر را میل کنید . سعی کنید این عمل را به صورت مداوم و بدون قطع کردن آن استفاده کنید تا تاثیر آن را به خوبی در خود مشاهده کنید و سعی کنید همراه مصرف این ترکیب یک رژیم غذایی مناسب داشته باشید تا بتوانید تاثیر ایجاد شده توسط آن را حفظ کنید و با مصرف غذاهای پر کالری تاثیر ترکیب را از بین نبرید .

تاثیر باور نکردنی عسل و آب کرفس

آیا تنها شرط اصلی استفاده از عسل طبیعی می باشد ؟

استفاده از عسل طبیعی یکی از مهم ترین نکات در ساختن این ترکیب می باشد چون تمام تاثیرات عسل در طبیعی بودن آن می باشد و دیگر عسل های شرکتی این خواص را ندارند و لازم است حتما این نکته را رعایت کنید اما تنها شرط اصلی استفاده از عسل طبیعی نیست و لازم است بدانید که بهترین زمان برای بهره بردن از خواص آب کرفس بلافاصله پس ازآبگیری آن می باشد و اگر مدت زمان زیادی از نگه داری آن بگذرد زیاد نمی توانید روی خواص آن حساب باز کنید .

در بهترین حالت ممکن اگر ظرف نگهداری شما تمییز باشد می توانید نهایتا تا یک روز در یخچال نگه دارید و اگر بیشتر از این مدت بگذرد دیگر برای این ترکیب قابل استفاده نخواهد بود پس سعی کنید این دو نکته یعنی طبیعی بودن عسل و استفاده از آب کرفس بلافاصله بعد از آبگیری را رعایت کنید تا بهترین بازدهی را از آن دریافت کنید و به اندام ایده آل خود برسید .

خواص این ترکیب برای درمان درد دوران قاعدگی

یکی از مشکلات عمده بانوان درد ناشی از دوران قاعدگی می باشد و در این دوران از هیچ دارویی نمی توانند استفاده کنند اما با استفاده از این ترکیب برای لاغری همزمان می توانید مشکلات دوران قاعدگی را نیز از بین ببرید .

از مشکلات عمده دوران قاعدگی می توان به : سردرد ، نفخ ، درد ناحیه شکم و… اشاره کرد که با مصرف این ترکیب می توانید به صورت کلی این مشکلت را از بین ببرید و دوران قاعدگی بدون درد و مشکلی داشته باشید .

کرفس در ساختار خود دارای ماده گیاهی آنتول می باشد که می تواند گرفتگی های دوران قاعدگی را از بین ببرد . پس در دوران قاعدگی با استفاده از آن می توانید هم به لاغری خود کمک کنید و هم مشکلات دوران قاعدگی را از بین ببرید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *