مقالات

معجونی که همه باید مصرف کنند!

معجونی که همه باید مصرف کنند!

امروزه با افزایش جمعیت، تمام تولید کنندگان به فکر تولید بیشتر محصولات مصرفی هستند. با افزایش کمیت محصولات از کیفیت آن ها کاسته می شود و در مرور زمان مشکلات بسیاری را برای مصرف کنندگان به وجود می آورد.

نمونه های بسیار زیادی از محصولات هستند که در طول سال ها که از تولید آن می گذرد با افزایش سقف تولید آن از کیفیت و ارزش غذایی و مصرفی آن بسیار کاسته شده و متاسفانه باعث بروز بسیاری از بیماری ها در بدن شده است و از روی دیگر قیمت محصولات غذایی با کیفیت در بازار بسیار بالا رفته است و برای بسیاری از اقشار جامعه قابل تهیه نیستند و مجبورند از مواد غذایی کیفیت پایین استفاده کنند.

استفاده از مواد غذایی تبعات زیادی را برای شخص مصرف کننده در کوتاه مدت و طولانی مدت در بر دارد که تعدادی از آن ها شامل موارد زیر است :

چربی اضافی در خون

مصرف انواع مواد غذایی بی کیفیت باعث می شود که کلسترول بدن شما به طور غیر عادی بالا برود و و گردش خون شما دچار اختلال شود و امکان این بالا می رود که لخته خون در بدن شما ایجاد شود.

چربی دور کبد

کبد یکی از مهم ترین عضو های بدن است که وظیفه بسیار حیاتی را در بدن به عهده دارد و این وظیفه شامل سم زدایی و دفع این سم ها از بدن است و اگر چربی خون بالا برود این چربی ها دور کبد را فرا می گیرند و کارایی کبد را به شدت پایین می آورند.

چربی دور قلب

با بالا رفتن چربی در خون، چربی به قلب که مرکز پمپاژ خون در بدن است، می رسد و این چربی به دور پرده قلب می چسپد و موجب بروز ناراحتی های قلبی می شود و نارسایی در این قسمت از بدن به وجود می آید.

قند خون غیر طبیعی

قند غیر طبیعی در خون موجب مشکلات بسیار زیادی می شود که شامل درد های غیر طبیعی در بدن و مشکلاتی اختلالی مانند : زود ادراری کمبود انرژی و خواب آلودگی می شود.

تنگی تنفس و کمبود اکسیژن خون

وقتی سطح مواد غیر مصرفی در خون بالا می رود اکسیژن جایی برای خود در خون پیدا نمی کند و به همین دلیل سطح اکسیژن در خون پایین می آید و این در طولانی مدت باعث تشکیل زمینه حمله های آسمی می شود.

غلظت خون

غلظت خون در بدن یکی از شایع ترین مشکلاتی است که با بکار گیری مواد غذایی بی کیفیت در روزمره دچار آن می شوید و غلظت خون در بدن باعث اندام ها را شروع به کم کاری و گرفتگی می کنند و در بیشتر موارد موجب بروز سکته مغزی و قلبی می شود.

ناتوانی جنسی

ناتوانی جنسی به وضعیتی گفته می شود که در آن مردان و بانوان دچار بی میلی جنسی می شوند و هیچ گونه کنترلی روی ارضا شدن و به ارگاسم رسیدن ندارند و معمولا به زود انزالی شهرت دارد و این مشکلات از غلظت خون ناشی از مصرف موارد غذایی بی کیفیت و در نتیجه گیری کلی باعث سردی طبع بدن و سردی مغز می شود.

همه مواردی که گفته شد در 90 درصد افراد حاضر در جامعه امروزی یافت می شود و در کمترین حد ممکن فرد به یکی از مشکلات گفته شده دچار است که این بیماری ها به مرور پیشرفته می شوند و بیماری های بیشتری را در بدن پخش می کنند، اما راه حل چیست ؟ نمی توانیم که همیشه از مواد غذایی کاملا اورگانیک استفاده کنیم و این هزینه بسیار بالایی را در پی خواهد داشت و از همه مواد های غذایی اورگانیک های آن در بازار غذایی یافت نمی شود، در ادامه این مطلب ما را همراهی کنید تا یک ترکیبی را به شما معرفی کنیم که برای هر شخصی لازم است که آن را مصرف کند!

معجون تقویتی کندوک

معجون تقویتی کندوک یک معجون انحصاری است و طی سال ها تحقیق همراه با طبیبان طب سنتی به یک ترکیب ثابت با بازدهی بالا رسیده اند، این معجون بسیار مقویی بوده و تا 90 درصد مبود های بدن شما را جبران می کند. این معجون با ترکیب 9 ماده تقویتی زمینه از بین رفتن بسیاری از بیماری ها را برای شما به همراه می آورد و کمک می کند که قوای عالی بدن شما را فرا بگیرد و باعث این می شود که بدنتان در طول روز و انجام کارهای روزمره دچار ضعف و کمبود انرژی نشود.

معجون سوپر ویژه کندوک (VIP)

9 ماده ترکیبی ویژه در این معجون با هم همخوانی بالایی داشتند و در این معجون به کار رفته اند و این مواد شامل :

عسل طبیعی

گرده گل نایاب

ژل رویال بسیار با کیفیت

جنسینگ سرخ و سفید

5 ماده تقویتی هند و پاکستانی

تمامی موارد گفته شده بازدهی بسیار بالایی داشته اند  این معجون به شدت خون سازه و گردش خون بدن بالا می برد و خون با سرعت بالاتری تصویه شده و بدن شما سبکی واقعی خود را بازیابی می کند و انرژی بیشتری در بدنتان جاری می شود. این معجون حالت چربی زدایی بسیار عالی دارد و طبع بلغمی را درمان می کند و کمک می کند که بدن تان چربی ها خود را پاک سازی کند و یک شک مثبت به بدن شما وارد شود که برای روند زندگی بسیار مفید است.

یکی از بزرگ ترین مشکلاتی که امروزه هر مرد و زنی ممکن است دچار آن شود ناتوانی جنسی است که شامل مواردی همچون : بی میلی جنسی، عدم نعوذ، زود انزالی و مشکلات پروستاتی است که طبق تحقیقات انجام شده تا 60 درصد بانوان و آقایان دچار این مشکلات هستتند، این معجون با افزایش گردش خون در بدن و قسمت تناسلی و تغییر طبع بدن به طبع گرم باعث می شود که ناتوانی جنسی رفع شود و لذت بیشتری در رابطه تجربه شود.

این معجون در انواع نمونه برای بانوان، آقایان و افراد دیابتی طراحی شده تا شما حق انتخاب معجون را بر اساس وضعیت بدنی خود انتخاب کنید تا بهترین نتیجه را کسب کنید، شاید برایتان جالب باشد که چه ترکیبی از عسل می تواند برای دیابتی ها مفید باشد، ما از یک نوع نوع عسل استفاده کردیم که حتی برای دیابتی ها مفید است. عسل آویشن برای قند خون بسیار مفید است و می تواند قند مضر بدن را به خوبی کنترل کند و هیچ آسیبی بدن شما نرساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + یازده =