مقالات

درمان ژل رویال با سرطان

درمان ژل رویال با سرطان

سال های زیادی است که ژل رویال را به عنوان یک ماده آنتی اکسیدانی در سرطان های زنانه شناخته شده است. در واقع عموم افراد ژل رویال را به عنوان ماده ای که می تواند به درمان یا پیشگیری از سرطان های زنانه از جمله سرطان رحم و سرطان سینه کمک کند، می شناسند. در حالی که برخی از تحقیقات در سطح آزمایشگاهی و طب سنتی نشان می دهد که این محصول به تنهایی برای درمان سرطان های مربوط به زنان مفید نیست؛ بلکه سرطان های عمومی و مربوط به مردان را نیز شکست می دهد.

برخلاف باور عمومی اثرگذاری برای همگان است و مرد و زن نمی شناسد. هم قادر است تا بر روی بیماری های مشترک تاثیر گذار باشد هم روی بیماری های مردانه اعم از سرطان پروستات. در سال های اخیر تحقیقاتی در مورد استفاده از ژل رویال برای پیشگیری و مقابله با سرطان پروستات در مردان انجام شده که نتایج خیره کننده ای داشته است. در ادامه این مطلب قصد داریم به تاثیر ژل رویال بر درمان این بیماری بپردازیم .

نگرانی ها کنار بگذارید!

با خرید با کیفیت ترین ژل رویال از فروشگاه کندوک و مصرف این ماده پر خاصیت از پیشگیری و تا حدودی درمان شماری از  سرطان ها اطمینان حاصل کنید.

دلیل ضد سرطان بودن ژل رویال

تحقیقات زیادی بر روی اثرگذاری این محصول زمینه درمان سرطان ها به انجام رسیده. این تحقیقات اثبات می کند که ژل رویال ماده ای آنتی اکسیدان است که به صورت عمومی برای درمان انواع سرطان ها به کار می رود. نمی توان از این موضوع چشم پوشی کرد که در زمینه درمان بیشتر سرطان ها، ژل رویال به نحو احسن اثرات شگفت انگیزی از خود نشان می دهد. با این حال در کل ژل رویال یک ماده ضد سرطان عمومی به حساب می آید و می تواند به درمان انواع سرطان ها کمک کند. البته این را هم در نظر بگیرید که دامنه اثرات ممکن است به صورت یکسان نباشد.

از مهمترین دلایل ضد سرطان بودن ژل رویال  توانایی خاص آن در جلوگیری از رشد غده ها و سلول های سرطانی به وجود آمده در ارگان های مختلف بدن می باشد. تفاوتی ندارد که این غده در سینه به وجود آمده، در رحم به وجود آمده یا حتی در روده و سیستم گوارشی هم باشد، در هر حال ژل رویال به دلیل خواص جادویی که در زمینه جلوگیری از رشد یاخته های سرطانی دارد، می تواند از بروز انواع سرطان جلوگیری نماید. این موضوع در تحقیقات علمی به اثبات رسیده  همچنین سالیان زیادی است که از سوی طب سنتی معرفی شده است.

نکته قابل توجه اینجاست که محصول تنها خواص ضد سرطانی ایفا نمی کند؛ بلکه می تواند با عوارض جانبی ایجاد شده توسط سرطان نیز مقابله به عمل آورد. ناگفته نماند مصرف ژل رویال می تواند در کنار روش های درمانی سرطان در طب جدید مورد استفاده قرار گیرد بدون اینکه مصرف آن  تداخلی با روش های شیمیایی مثل شیمی درمانی و پرتو درمانی داشته باشد  .

شناختن  خواص این محصول برای درمان سرطان ها می تواند شما را مطمن کند که حتی در زمینه هایی که هنوز علم قادر به پیدا کردن  تحقیقات کافی برای پیدا کردن علت اثرگذاری ژل رویال بر روی نوعی از سرطان ها نشده است، دور از تصور نیست که این ماده شگفت آور به خوبی بتواند از پس درمان آن سرطان بر بیاید .

درمان ژل رویال با سرطان

احتمالا تا همین چند سال پیش هیچ موسسه ای تایید نمی کرد که ژل رویال را برای درمان سرطان روده قبول دارند؛ اما تحقیقات جدیدی که امروزه به انجام رسیده نشان دهنده این است که امکان درمان و یا بهبودی بیماری از ناحیه روده با استفاده از ژل رویال امکان پذیر است. این به این معنی است که ممکن است ژل رویال قادر به درمان انواعی از سزطان های دیگر نیز باشد. هرچند هنوز علم نتوانسته علت آن یا دلیل اثر گذاری عالی آن بر پیش بردن فرایند بهبودی سرطان را به طور دقیق کشف کنند.

شیوه مصرف ژل رویال برای درمان سرطان

همانطور که می دانید ژل رویال یک ماده خاص و حساس  است که شرایط نگهداری بسیار ویژه را دارد. زمانی که ژل رویال را از کندو خارج می کنید به هیچ وجه نباید ژل رویال را در دمای بالای صفر قرار دهید. چرا که اگر مدت کوتاهی در دمای بالا صفر قرار بگیرد، ممکن است فاسد شود یا خواص ضدسرطانی خود را از دست بدهد و دیگر کارایی نداشته باشد. به همین علت است که روش هایی برای نگهداری آسان تر ژل رویال وجود دارد تا مصرف آن نیز ساده تر باشد.

پودر آن که از خارج کردن آب موجود در ژل رویال به دست می آید، بدون شک از بهترین محصولات بدست آمده از این ماده طبیعی آنتی اکسیدان می باشد. جداسازی آب ژل رویال باید در دمای زیر ۷۵ درجه سانتیگراد و با دستگاه خاصی صورت پذیرد. با به کارگیری این روش، تنها خصاصیت خراب شدن در دمای بالای صفر از بین می رود اما  بقیه خواص به طور دست نخورده باقی خواهد ماند.

نحوه مصرف ژل رویال می تواند به صورت کپسول ژل رویال و حتی ترکیب پودر این ماده ضد سرطان با برادر پر خاصیتش یعنی با عسل طبیعی مصرف شود .

روش های دیگری هم برای مصرف آن وجود دارد که حاوی ژل رویال خامی هستند که با مواد نگهدارنده جلوی فاسد شدن آنها گرفته می شود که سافت ژل یکی از انواع آن ها می باشد. اما خود این مورد تایید طب سنتی نمی باشد و چرا که همان مواد نگهدارنده امکان دارد خود دلیلی برای تشدید شدن سرطان ها باشند. بنابراین بهتر است از ساخت ژل حاوی این محصول برای درمان سرطان ها بهره نگیرید و به نوع طبیعی آن تکیه کنید.

 سخن آخر

پزشکان این محصول را به عنوان یک مکمل می شناسند چرا که  ژل رویال از آن دسته مواد مغذی است که از آن برای درمان یا پیشگیری موارد مختلفی از سرطان ها استفاده می شود و اگر مصرف ژل رویال را شروع کنید به درمان هرچه بهتر شما کمک می کند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + سه =