مقالات

روش های کاهش کلسترول و فشار خون با مصرف ژل رویال

امروزه بیماری فشار خون یکی از بیماری های شایع عصر امروز به شمار میرود و اگر این بیماری جدی گرفته نشود ، ممکن است خطراتی همچون سکته مغزی و حمله قلبی را به همراه داشته باشد . همچنین این بیماری می تواند ، شریان های آسیب دیده را افزایش دهد و می تواند به سایر اعضای بدن همچون چشم ، مغز و کلیه ها آسیب جدی وارد نماید .

یکی از بهترین روش های طبیعی برای کاهش کلسترول و فشار خون با مصرف ژل رویال است . ژل رویال یکی از محصولات اصلی زنبورعسل است و به عنوان یک مکمل غذایی شناخته می شود . این ژل با خواص بیولوژیکی که دارد ، نقش بسیار مهمی در سلامتی ما ایفا می کند و به همین دلیل است که استفاده از این ماده در وسایل آرایشی و محصولات پزشکی طیف گسترده ای پیدا کرده است .

روش های کاهش کلسترول و فشار خون با مصرف ژل رویال

ژل رویال به عنوان ژل ملکه شناخته می شود و رنگی مایل به کرمی و ظاهری شیری رنگ دارد . فقط زنبور ملکه اجازه دارد از این ژل تغذیه کند و به غذای شاهانه نیز شهرت پیدا کرده است . ژل رویال به عنوان یک ماده پر انرژی بسیار قوی بوده و خواص درمانی آن بسیار زیاد است . در ایران به عنوان طب سنتی برای درمان بسیاری از بیماری ها همچون کاهش فشار خون ، خاصیت ضد توموری و ضد میکروبی ، ضد اتهابی و ضد کلسترول مورد استفاده قرار می گیرد .

کاهش کلسترول و فشار خون با مصرف ژل رویال

ژل رویال یک ماده غذایی ناشناخته است ، با توجه به آزمایشات و تحقیقات متعددی که روی این ماده بینظیر انجام شده ، هنوز بسیاری از ترکیبات آن مورد بررسی قرار نگرفته است و به عنوان یک ماده خاص و ناشناخته بی شمار می رود . این ماده غذایی سرشار از مواد معدنی ، ویتامین های گوناگون و 20 نوع آمینه اسید است و هر آنچه یک بیمار برای درمان بیماری کلسترول و فشار خون نیاز دارد را تامین می کند .

درصد بالایی از افراد به فشار خون مبتلا هستند و حتی بعضی از آنها از بیماری خود اطلاع ندارند . دوره های آزمایش برای این بیماری وجود دارد که افراد می توانند هر چند مدت یکبار آن را انجام دهند تا از وجود این بیماری مطلع شوند . بهتر است قبل از مبتلا شدن به بیماری کاهش کلسترول و فشار خون ، با استفاده از مکمل غذایی مفید از وقوع آن جلوگیری کنید . ژل رویال علاوه بر مصرف غذایی می تواند به عنوان یک طب سنتی  در درمان اصلی فشار خون موثر باشد و راه بسیار مناسبی برای جلوگیری از ایجاد این بیماری و شرایط بحرانی بیمار مبتلا شده می باشد .

ژل رویال منبع طبیعی ویتامین 5B یا اسید پانتوتنیک است که باعث کاهش اضطراب و استرس می شود . همچنین ژل رویال طبیعی دارای پتاسیم ، آهن ، کلسیم ، روی ، ویتامین B، A،C،D،E و منگنز می باشد . این ماده ارزشمند منبع استیل کولین بوده که یک عامل انتقال دهنده عصبی است . استیل کولین عامل اصلی تنظیم فشار خون می باشد و اثرات مفیدی  روی فشارخون بالا می گذارد .

چند نکته مهم در تنظیم فشار خون با ژل رویال

قبل از اینکه بخواهید درمان فشار خون را با استفاده از این ماده طبیعی انجام دهید ، بهتر است خرید ژل رویال طبیعی را از کندوک انجام دهید . ژل رویالی که می خواهید برای درمان فشارخون استفاده کنید ، باید کاملا طبیعی و تازه باشد . اگر از عسل ژل رویال یا پودر ژل رویال استفاده می کنید ، بهتر است اول مطمن شوید که ژل رویال با استفاده از روش علمی ، پودر شده باشد و شرایط لازم نگهداری را قبل از فراوری در نظر گرفته باشند .

اگر برای بار اول می خواهید این محصول بینظیررا مصرف کنید ، بهتر است با مقدار کم شروع کنید تا مطمئن شوید به این ماده آلرژی یا حساسیت نداشته باشید . میزان مصرف ژل رویال برای درمان فشار خون 300 تا 400 میلی گرم در روز توصیه می شود . به این نکته توجه داشته باشید ، مصرف این ژل با معده پر امکان دارد تاثیر چندانی در تنظیم فشار خون نداشته باشد ، زیرا به راحتی جذب نمی شود . بهترین زمان برای استفاده از این ژل ، موقعی است که معده تان خالی است و به راحتی می تواند جذب بدن شود و تاثیرات فوق العاده خود را در مدت زمان کوتاهی نشان خواهد داد .

کلام آخر

طبق تحقیقاتی که در سال 2017 توسط محققان تایوانی و روسی روی 40 نفر برای مصرف ژل رویال در درمان بیماری فشار خون انجام شده ، نتایجی مثبتی از مصرف آن به دست آمده که نشان می دهد ، افرادی که روزانه 350 گرم ژل رویال مصرف کرده اند ، بدون هیچ مکمل درمانی دیگری توانسه اند فشار خون خود را کنترل کنند و آن را برای همیشه درمان کرده اند . به شما پیشنهاد می کنیم در کنار روش های مختلف درمانی فشار خون ، ژل رویال را نیز مصرف کنید . مصرف ژل رویال به مدت 3 ماه نه تنها می تواند فشار خون را کنترل کند ، بلکه می تواند بیماری های قلبی و عروقی را به حداقل برساند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *