مقالات

بیشتر در مورد معجون تقویت قوای جنسی آقایان بدانید !

در این مطلب قصد داریم یکی از معجون های کندوک را مورد بررسی قرار دهیم و بدانیم که در این معجون ها چه ترکیباتی وجود دارند و همچنین این ترکیبات از چه فوایدی برخودار هستند . معجون های تقویت قوای جنسی آقایان کندوک یکی از محصولات پرفروش این سایت هستند که توانسته اند جواب دهی خوبی داشته باشند و اغلب افرادی که از این محصولات استفاده کرده اند از این محصولات راضی بوده اند . در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا با ترکیبات این معجون های تقویت قوای جنسی آشنا شوید و بدانید که در این معجون ها از چه ترکیباتی استفاده شده است. پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید تا با ترکیبات این معجون و فواید آن آشنا شوید.

بررسی معجون های تقویت قوای جنسی آقایان کندوک از نظر عسل

همانطور که می دانید در کندوک محصولات تقویت قوای جنسی زیادی موجود هستند که در این بین معجون تقویت قوای جنسی آقایان یکی از این محصولات است . اما بیاید بدانیم که در این معجون ها از چه نوع عسل استفاده شده است و خواص های این نوع عسل چیست ؟

در ابتدا باید از معجون ها شروع کنیم . معجون تقویت قوای جنسی آقایان یکی از این محصولات است که در تهیه آن از عسل کنار بوشهر استفاده شده است . این عسل یکی از عسل های تگ است که از فواید زیادی برخودار است . البته این مورد را اضافه کنیم که ما در مطلب جداگانه به خواص عسل کنار بوشهر پرداخته ایم و خاصیت عسل کنار بوشهر را تعریف کرده ایم که شما می توانید به آن مراجعه کنید. البته در ادامه به چند تا از خواص این عسل خواهیم پرداخت . اما در قبل از آنکه به خواص این عسل بپردازیم کمی در مورد این عسل به بحث خواهیم پرداخت .

عسل کنار که به آن عسل سدر هم می گویند، به عسلی گفته می شود که زنبورها شهد آن را از شکوفه های درخت سدر جمع آوری می کنند . معمولا درخت کنار بیشتر در مناطق جنوبی مثل سیستان بلوچستان، فارس ، خوزستان ، هرمزگان و بوشهر رواج دارد و در واقع به عنوان یک درخت بومی آن مناطق شناخته خواهد شد. زنبورداران با تجربه عسل کنار طبیعی کندوک را از شهر زیبای بوشهر برداشت می کنند و این عسل دارای خاصیت های بسیاری است.

جالب است بدانید درخت کنار برخلاف ساید درختهای دیگر، در اوایل پاییز شکوفه می دهد و معمولا در آن زمان که گلی در این فصل نمی ماند ، زنبورها تنها از شکوفه سدر تغذیه خواهند کرد و در نتیجه یک عسل کنار کاملا طبیعی و بدون ناخالصی تهیه خواهد شد . یکی از ویژگی های این عسل ، کافی است که در سطح عسل جمع  خواهد شد و همین علت آن را در بین سایر عسل های دیگر متمایز کرده است.

از خواص این عسل عبارتند از سلامت پوست مو ، تقویت قوای جنسی ، درمان یبوست ، درمان زخم معده و کمک به دستگاه گوارش ، بهبود زخم و موارد دیگر .

وجود ژل رویال در این معجون

ژل رویال یکی دیگر از ترکیبات موجود در این محصول است . ژل رویال یکی از مهمترین محصولات زنبور عسل به حساب می آید . این محصول از نظر زیبایی ، درمان و تقویتی از خواص بی نظیری برخودار است که در ادامه به چند تا از خواص آن خواهیم پرداخت . اگر می خواهید بهتر با ژل رویال و خواص آن آشنا شوید می توانید به مطلب ژل رویال چیست ؟ مراجعه کنید . از خواص ژل رویال می توان به درمان ناباروی آقایان، تنظیم فشار خون، تقویت سیستم ایمنی بدن، بهبود بعضی از نشانه های یائسگی و موارد دیگر . این را در نظر داشته باشید این موارد فقط تعدادی از خواص ژل رویال است.

همانطور که در توضیحات این محعجون هم اشاره کردیم ژل رویال حاوی یک ماده فوق العاده تاثیر گذار برای آقایان می باشد و می تواند بسیاری از مشکلات مردان را درمان کند . یکی از اصلی ترین الزامات برای باروری آقایان ، اسپرم ها هستند . تقویت اسپرم در مردان شامل مواردی همچون شکستگی اسپرم ، بارور بودن اسپرم ، تعداد و میزان تحرک اسپرم ها می باشد که می توان گفت خرید این معجون و مصرف مرتب آن می تواند بر تقویت اسپرم ها تاثیرگذار باشد.

ترکیبات دیگر معجون تقویت قوای جنسی آقایان

علاوه بر اینکه در این معجون عسل کنار بوشهر و ژل رویال وجود دارد ترکیبات دیگر همچون پودر ریشه جنسینگ سرخ، میکس سه نوع ادویه‌ی تقویت کننده‌ی هند در این معجون ترکیب شده اند . هر کدام از این ترکیبات به نوبت خود دارای خواص قابل توجهی هستند که می توانند به تقویت قوای جنسی آقایان کمک کند . همانطور که در توضیحات این معجون هم بیان کردیم این معجون باعث افزایش میل جنسی ، درمان نعوظ در مردان و درمان زود انزالی مفید باشد . اگر می خواهید بیشتر در مورد خواص این معجون بدانید می توانید به محصول معجون تقویت قوای جنسی آقایان مراجعه کنید و در آنجا در بخش توضیحات بیشتر در مورد این معجون بدانید . در صورتی که  البته موارد خودداری از مصرف این معجون وجود دارد که باید به آنها توجه کنید که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت .

معجون تقویت قوای جنسی آقایان

چه افرادی نباید از این محصول استفاده کنند ؟

افرادی که قرص های ضد افسردگی استفاده و مصرف خواهند کرد.

بیماران دیابتی که انسولین مصرف خواهند کرد.

افرادی که از قرص برای درمان پروستات استفاده خواهند کرد.

برای افرادی که اعتیاد دارند ( مواد مخدر تریاک مصرف خواهند کرد ). به این نکته توجه داشته باشید که افرادی که از ترک اعتیاد آنها کمتر از یکسال گذشته است هم مناسب نیست چون کبد این افراد به شدت ضربه دیده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 16 =