درباره مجموعه کندوک

فروشگاه اینترنتی کندوک فعالیت خود را در زمینه عرضه انواع عسل طبیعی در آذرماه سال 1399 آغاز کرد و هدف از تاسیس این فروشگاه این بوده است که بتواند عسل طبیعی و خالص را به دست همه مردم ایران زمین برساند. هر فردی به خصوص افراد ورزشکار روی تغذیه خود بسیار حساس هستند و همیشه به دنبال محصولاتی طبیعی و با کیفیت هستند تا بیشترین مواد مغذی و ضروری را به بدن خود برسانند که با کندوک می توانید به خواسته خود برسید و انواع عسل طبیعی را با خواص مختلف خریداری و استفاده کنید .
شما با خرید از فروشگاه کندوک دیگر لازم نیست از عسل های غیر طبیعی و مضر استفاده کنید که علاوه بر نداشتن خواص درمانی می توانند برای سلامتی بدن نیز مضر هستند . ما پس از دریافت عسل های خود از زنبور دار آن را به آزمایشگاه فرستاده و از طبیعی و خالص بودن آن اطمینان حاصل می کنیم و پس از گرفتن جواز از آزمایشگاه آن را بسته بندی و به دست مشتریان عزیز می رسانیم .
در همین راستا لازم است بدانید که تمامی محصولات ما دارای ضمانت نامه کتبی هستند و تمامی محصولات خود را بدون قید و شرط ضمانت می کنیم . زمانی که محصولات ما به دست مشتری می رسد اگر به هر دلیل مشتری از محصولات رضایت نداشته باشد می تواند محصول را برگشت زده و بدون هیچ مشکلی مبلغ خود را دریافت کند . فروشگاه کندوک قبل از فرستادن هر محصولی ابتدا از کیفیت و طبیعی بودن آنها اطمینان حاصل می کند تا رضایت مشتریان خود را کسب کند پس با اطمینان می توانید عسل خود را انتخاب و خریداری کنید .
عسل های فروشگاه ما در خارج از ایران نیز مورد استفاده قرار می گیرد و صادرات عسل های طبیعی با خواص درمانی را به کشور های انگلیس،آلمان،دبی،عمان و… انجام می دهیم و تا به امروز کندوک توانسته به بیش از 4 هزار مشتری هم در داخل و هم در خارج از ایران خدمت رسانی کند که رضایت کامل مشتریان گرامی خودش را بدست آورده است و با استفاده از عسل های فروشگاه ما می توانید به معجزه کندوک پی ببرید .
فروشگاه ما مفتخر است به اینکه عسل طبیعی را با دیگر محصولات معجزه آسا مثل ژل رویال و گرده گل ترکیب می کند تا محصولاتی با خواص درمانی برای افراد دیابتی و دارای بیماری های زمینه ای تهیه کند و به شما کمک کند با خوردن عسل طبیعی هم بیماری های خود را درمان کنید و هم یک وعده غذایی مغذی و با کیفیت داشته باشید .

مدیریت و صاحب امتیاز : محمود صادقی

تلفن های تماس : ۰۱۳۴۲۸۲۰۸۸۳  – 0903482550509924508270

فروشگاه های حضوری ما

آدرس شعبه مرکزی (کیاشهر)

استان گیلان – بندرکیاشهر – خیابان فلسطین شمالی – نرسیده به هتل دریا – نبش ساختمان سیمرغ 2 – فروشگاه عسل کندوک

آدرس شعبه دوم (لاهیجان)

استان گیلان – شهر لاهیجان – چهار پادشاهان – ابتدای کاشف غربی – نبش ساختمان مهر – فروشگاه عسل کندوک